Wyniki UFC Vegas 43, transmisje na żywo aktualizacji Play-by-Play | Tate kontra Viera

Ultimate Fighting Championship (UFC) odblokowane i przesłane na wydarzenie UFC Vegas 43 Mixed Martial Arts (MMA), które odbędzie się dziś wieczorem (sobota, 20 listopada 2021 r.) z wnętrza UFC APEX w Las Vegas w stanie Nevada, transmitowane On żyje zatrudnienie ESPN +. Obowiązki w turnieju głównym spadają na zawodniczki wagi koguciej, Caitlin Vieira i Misha Tate, które walczą o miejsce w wyścigu o tytuł 135 funtów. W ważącym 170 funtów wspólnym tytule Sean Brady testuje swoje siły w starciu z weteranem i byłym zwycięzcą The Ultimate Fighter (TUF) 15, Michaelem Chiesą.


On żyje! Streamuj UFC Vegas 43 na ESPN +

Ultimate Fighting Championship (UFC) powraca na UFC APEX w Las Vegas w stanie Nevada, w sobotę, 20 listopada 2021 roku, z meczem pokazowym w kategorii koguciej wagi kobiet jako siódma rywalka. Przegrzebek Caitlin, przyjmuje skoroszyt numer 8 Misza Tate. Na współgłównym wydarzeniu UFC Vegas 43 specjaliści od wagi lekkiej w wadze półśredniej zdobywają szóste miejsce. Michała Nie mogę się doczekać wykolejenia debiutanta i nadchodzącego Sean Brady (nr 13).

Nie przegap ani jednej chwili uderzenia w twarz!

MMAmania.pl Zapewni kompleksową transmisję na żywo, cios za uderzeniem przez całość UFC Vegas 43 Karta walki poniżej, zaczynając od ESPN + Zmiany wstępne o 15:00 czasu wschodniego, a następnie walki ESPN + Czas rozpoczęcia karty głównej o godzinie 18:00 czasu wschodniego.

Miej na uwadze, że będziemy również miejscem najświeższych wiadomości, podsumowań i analiz po walce po „Vieira vs. Tate”. Bez zbędnych ceregieli, poniżej znajdziesz zaktualizowane wyniki UFC Vegas 43. (Uwaga: będzie to przebiegać od dołu do góry, więc przewiń w dół, aby zobaczyć ostatnią akcję rundy po rundzie).

Szybkie wyniki UFC VEGAS 43:

Caitlin Vieira kontra Misza Tate
Michael Chiesa kontra Shawn Brady
Kyung Ho Kang kontra Rani Yahya
Joan Calderwood kontra Tila Santos
Davy Grant kontra Adrian Yanez
Pat Sabatini kontra Tucker Lutz
Rafa Garcia kontra Nathan Levy
Lupe Godinez kontra Luma Lokbonmi
Terrence’a McKinney’a przeciwko. ziam rycerzanulowany
Cody Durden przeciwko. Urquilling – Durden pok. Aoriqileng przez jednogłośną decyzję (29-28 x 3)
Shayilan Nuerdanbieke przeciwko. Sean Soriano – Nuerdanbieke pok. Soriano przez jednogłośną decyzję (29-28 x 3)
Sama Hughesa przeciwko. Luana Pinheiro – pokonała Pinheiro. Hughes przez jednogłośną decyzję (30-27 x 2, 29-28)

UFC VEGAS 43 PLAY-BY-PLAY:

135 funtów: Caitlin Vieira kontra Mischa Tate

pierwsza runda:

druga runda:

Trzecia runda:

Czwarta runda:

Piąta runda:

Wynik końcowy:


170 funtów: Michael Chiesa kontra Shawn Brady

pierwsza runda:

druga runda:

Trzecia runda:

Wynik końcowy:


135 funtów: Kyung Ho Kang kontra Kyung Ho Kang. Rani Yahya

pierwsza runda:

druga runda:

Trzecia runda:

Wynik końcowy:


125 funtów: Joan Wood kontra Tila Santos

pierwsza runda:

druga runda:

Trzecia runda:

Wynik końcowy:


135 funtów: Davey Grant kontra Adrian Yanez

pierwsza runda:

druga runda:

Trzecia runda:

Wynik końcowy:


145 funtów: Pat Sabatini kontra Tucker Lutz

pierwsza runda:

druga runda:

Trzecia runda:

Wynik końcowy:


155 funtów: Rafa Garcia kontra Nathan Levy

pierwsza runda:

druga runda:

Trzecia runda:

Wynik końcowy:


115 funtów: Loopy Godinez kontra Loma Lookboonmee

Runda 1: wczesna praca zespołowa Godineza. Solidne ciało wystrzelone po zablokowaniu kopnięć. Kopnięcie w ciało Lookboonmee, a potem przyjemna przejażdżka, gdy Godinez się łączy. Manewrowanie do centrum w minutę decydujące. Wymień pozycję na ogrodzeniu. rozdzielają się. Dwie minuty później kopnięcie w ciało Lookboonmee pożera prawe dośrodkowanie od środka. Więcej kopnięć od Lookboonmee, zjada jej lewą rękę, zostaje przyciśnięta do ogrodzenia. Zostały dwie minuty.

Godinez próbuje ją wyeliminować, ale ona nie może tego zrobić. Moje kolana wewnątrz handlu, łokieć od Lookboonmee. Zerwali minutę temu. Kopnięcie prawą ręką w ciało Lookboonmee. Spróbowała kopnąć w głowę i zjadła lewy hak. Dobra prawa ręka Godineza. Ładne, interaktywne ujęcie w trybie strzeżonym, a następnie w połowie strzeżonym. 10-9 Godinez.

druga runda:

Trzecia runda:

Wynik końcowy:


125 funtów: Cody Durden kontra Urquilling

Runda 1: Mocne niskie kopnięcia z wczesnego Durden. Solidne ciało kopie do niego. Durden próbuje kopnąć głowę, a następnie uderza podwójną nogą w ogrodzenie. Krótkie prawe ręce na drodze. minutę w. Piękna mata z powrotem do lądowania na górze z pół osłoną. Aoriqileng przywraca strażnika. Durden przyjmuje pozę praworęczną, ale pozwala Orikelingowi stanąć na nogi i spróbować swojego latającego kolana. Niskie kopnięcie Durdena. Zostały dwie minuty.

Durden strzela do ogrodzenia. Bardzo mocna jazda sprawia, że ​​na siedzeniu jest dwunożny. Została minuta. Aoriqileng wstaje, a niedługo potem się tam załamuje. Wielkie dośrodkowanie z prawej strony do niego, a następnie jedno podanie blokujące kopnięcie w nogę. Zwracają kolana do wewnątrz. 10-9 Dorden.

Runda druga: Durden już wygląda na wyczerpanego. Kopnięcie w ciało od Aoriqileng, w zamian prawa ręka od Durdena. Mieszanka Aoriqileng. Okrutne kopnięcia Durdena, które są skontrowane kopnięciem w nogę. Paskudna wielka litera od Aoriqileng. Po minucie przywiązuje ich do płotu i handlują przy wyjściu. Więcej niskich kopnięć Durdena, więcej praw do zbiórki Aoriqileng w zamian. dwie minuty w. Poziom zmiany dalekiego zasięgu jest łatwo odrzucany. Dobra wymiana, gdy Dorden stawia go na ogrodzeniu. Nie można podnieść jednej nogi, obaj praworęczni strzelcy pękają. Więcej dźgnięć Durdena, a następnie odbij w prawo, gdy Aoriqileng szuka kopnięcia w nogę. Zostały dwie minuty.

Durden ślizga się i kończy rzucając kopnięcie od dołu. Wraca na nogi. Kopnął łydkę, bo zjada prawą rękę. Durden główka 1-1-2 i twarda bułka. Wymiana luk. Solidne prawe ręce Aoriqileng, który proces usuwania farszu. Szybka wymiana. 10-9 wzdęcia.

Trzecia runda: Uriquiling Butchute. Jess z Dorden. Wymieniają się w centrum. Aoriqileng niskie kopnięcie po minucie. Durden strzela, któremu odmawia około pięciu różnych chwytów ogrodzenia, ale udaje mu się zmienić drogę do starszego strażnika. Jeden hak o ogrodzenie po dwóch minutach. Dobra wycieczka, żeby sprowadzić go z powrotem na dywan. Aoriqileng próbuje wstać z ogrodzenia. Zostały dwie minuty.

Aoriqileng wstaje i uderza w udo. Durdenowi udaje się uciec, gdy stoją. Wymiana ciosów na ogrodzeniu. Została minuta. Kolano od Aoriqileng. pchnąć do przodu. Durdenowi udaje się złapać blokadę ciała i umieścić ją na ogrodzeniu. Aoriqileng próbuje go ściągnąć i nadal walczy z kulami. 10-9 Dorden.

Wynik końcowy:


145 funtów: Shayilan Nuerdanbieke kontra Sean Soriano

Runda 1: Niskie kopnięcia od Soriano wcześnie. Nuerdanbieke wrzuca jednego do środka. minutę w. Kontynuuj wymianę kopnięć. Przechwytuje Jaba Nuerdanbieke, gdy zmienia poziomy i prowadzi go przez chwilę. Wraca z niskim kopnięciem. Soriano wraca do kopnięć w nogi, kiedy wracają. dwie minuty w. Nuerdanbieke trafił w następnej minucie do dwóch mężczyzn. Świetna panika Soriano, aby zamiatać na najwyższym poziomie. Zostały dwie minuty.

Krótka lewa ręka od Soriano. Podstępne łokcie. Nuerdanbieke szuka ręki, którą Soriano odrywa, by go wypuścić. Kopnięcie w ciało i kopnięcie niskie od Soriano. Trzyczęściowy zestaw minutę temu. Nuerdanbieke kopie prawy krzyż w piwnicy, po czym strzela. Nie odpowiadamy. Soriano wykonuje niski kopnięcie i unika kopnięcia kołem. Wyczyść hak na górze, a następnie cofnij się, gdzie Nuerdanbieke próbuje się kręcić. 10-9 Soriano.

Runda druga: Nordanbeck strzela z dystansu, zaprzeczył. Soriano wraca z setem i fizycznym kopnięciem. Niskie kopnięcie Nordenbecka, kopnięcie ciała Soriano celne w środku. Czyste kopnięcie i lewy hak od Soriano w odpowiedzi na dośrodkowanie Aymana. Nuerdanbieke żongluje nim ze zmianą poziomu i spada o 1-2 strome. Soriano ponownie osiąga poziom, a następnie Nordenbeck wraca na dywan. Nuerdanbieke wstaje i podchodzi do półwarty na dwie minuty. pełny montaż. Soriano próbuje sprzątać dolnym hakiem, ale nie może tego zmusić. Zostały dwie minuty.

Nuerdanbieke cofa się, ale traci czujność, tylko po to, by Soriano odepchnął się w pół-gardy. Została minuta. Nuerdanbieke odcina się ciosami. 10-9 Nordanbeck.

Runda 3: Nordanbeck strzelił we wczesnej fazie gry głową, potem dwunożnym strzałem Soriano, zanim trafił wspaniały suplex. Soriano wstał, obrócił się. Jednominutowe mocowanie z tyłu, trójkątny korpus dla Nuerdanbieke. Dwie minuty później. Soriano chyba się poddał. Zostały dwie minuty.

Soriano podejmuje kilka beznamiętnych prób ucieczki. Została minuta. Krótkie ciosy Nuerdanbieke. 10-9 Nordanbeck.

Wynik końcowy: Nordanbeck pokonany. Soriano jednogłośną decyzją


115 funtów: Sam Hughes kontra Luana Pinheiro

Runda 1: Wstępny początek walki, obie kobiety zachowują dystans. Posyłaj ciosy w minutę, niskie kopnięcie od Hughesa. Podłącz stalowy ołów. Pinheiro wypuszcza kilka praworęcznych, które rozciągają się. Pinero atakuje, a następnie rzuca Hughesa na dywan, podczas gdy ten się wycofuje. U góry z boku kontrola przez 2 minuty. Hughes przywraca strażnika. Pinero trafia dobrą prawą ręką, po czym przesuwa się do przedniego zamka. Zostały dwie minuty.

Na peruwiańskim krawacie nie ma kości, ale grozi gilotynie wyjazdem za granicę do pilnowania. Hughes wstaje i zrywa minutę temu. Kopnięcie z boku środkowego. Pinero uderza w ciało. Wracając do tego niezwykłego tymczasowego zakresu. 10-9 Pinheiro.

Runda druga: Hughes zaczyna rzucać kopniakami. Kopnięcie nogą Pinheiro. minutę w. Żaden z nich nie zadał jeszcze silnego ciosu. Hughes kopie kopnięcie w nogę i unika 1-2. dwie minuty w. kontratak. Więcej ciosów. Pinheiro wyrównał na dwie minuty przed końcem.

Hughes zaprzecza rzucaniu. Pinheiro zostawił ją rozwiedzioną bezkarnie. Hughes nadal się odsuwa, poślizguje i odrzuca głowę do tyłu. Pinheiro śpieszy się, aby to wykorzystać, a on nie może tego zrobić. Została minuta. Jest prawy licznik dla Pinheiro, a następnie czysty lewy hak. Podekscytowany Pinheiro rzuca się do przodu i stawia Hughesa na ogrodzeniu. Hughes przeżywa, strzelając do niej i stawiając ją na ogrodzeniu. 10-9 Pinheiro, kradnąc ostatnią sekundę.

Runda trzecia: Najpierw trudny low kick od Pinheiro, potem szybka strzelanina. Sytuacja natychmiast zwalnia. Minuta w Butchouting na podstawowym dystansie. Dwie minuty w. Niski kopniak Hughesa, Pinero ukłuł. Nie trafiła dośrodkowania z prawej strony do Pinheiro i wróciła bezpośrednio, by odpowiedzieć na niski kopniak Hughesa. Zostały dwie minuty.

Pinero ją atakuje, a Hughes stawia ją na ogrodzeniu. Krótki łokieć Hughesa oddzielający się. Niskie kopnięcia, dźgnięcie. Została minuta. Odniesienie wzywa do dalszych działań, zgodnie z oczekiwaniami Hughesa. Lewy hak po upadku z podskakującym kolanem. Niskie kopnięcia od Pinero, który zjada mocnego kopnięcia. Hughes zamienia atmosferę i rozbija ją lewym hakiem przed dzwonkiem. 10-9 Hughów.

Wynik końcowy: Pinero wygrał. Hughes przez jednogłośną decyzję


Aby sprawdzić najnowsze i najlepsze wiadomości i notatki dotyczące UFC Vegas 43: „Tate vs. Vieira”, opublikuj nasze obszerne archiwum wydarzeń Tutaj.

READ  NHLPA ogłasza daty sędziów na rok 2021

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top