Wyniki UFC Paris: Wielcy zwycięzcy, przegrany z „Gane vs. Tuivasa” zeszłej nocy

Ultimate Fighting Championship (UFC) po raz pierwszy w historii wylądowało w Paryżu we Francji ostatniej nocy (sobota, 3 września 2022 r.), ponieważ zorganizowano specjalną imprezę „Fight Night”, w której Cyril Jane Tai Tuivasa pokonała trzecią okrągły w niszczycielski sposób (Widzę go znowu tutaj) w tytule głównym. W głównym wydarzeniu Robert Whitaker przygotował skomplikowany pokaz przeciwko Marvinowi Vittoriemu, pracując na drodze do jednogłośnego zwycięstwa (Przegląd najważniejszych wydarzeń).

Największy zwycięzca: Cyryl Jean

Jean wygłosił jedno z oświadczeń w swoim pierwszym w historii meczu UFC u siebie, eliminując bardzo trudnego Taia Toivasę w trzeciej rundzie… i zrobił to po tym, jak sam upadł i był w niebezpieczeństwie w drugiej rundzie. Zwycięstwo to świetny sposób na odbicie się po pierwszej porażce w karierze z Francisem Ngannou i ogromnym krokiem naprzód w jego dążeniu do powrotu do mistrzostwa. Żeby było trochę słodko dla „Bon Gamina”, jest teraz kolejnym świetnym kandydatem do powitania Jona Jonesa w wadze ciężkiej, gdyby Francis Ngannou posiedział trochę dłużej, a jego walka na kości ze Stipe Miocicem nie doszła do skutku.

Opis: Robert Whitaker

Umieścił „The Reaper” z powrotem na płodnym poziomie po pokonaniu drugiego rozstawionego w wadze średniej Marvina Vittoriego po 15 minutach podniecenia, wyglądając tak, jakby ledwo się spocił. Dzięki wygranej „The Reaper” ugruntował się jako drugi najlepszy zawodnik w dywizji dla mistrza, Israela Adesanyi. Mówiąc o tym, „The Last Stylebender” zmierzy się z Alexem Pereirą na UFC 281 w listopadzie, a Whitaker będzie bardzo zainteresowanym obserwatorem. Gdyby Adesanya wygrała, zarezerwowanie trzeciej walki między nim a Whittakerem byłoby trudnym wyzwaniem, aby zobaczyć, jak Izzy osiągnął już dwa dominujące zwycięstwa nad Whittakerem. Jeśli Pereira wygra, może nastąpić natychmiastowy rewanż, w zależności od tego, jak zadanie zostało wykonane. Jednak wszystko, co Whitaker musi teraz zrobić, to usiąść wygodnie i zobaczyć, jak się sprawy potoczą.

READ  „Piękny bałagan”: Płomienie mówią o elemencie ludzkim w Dniu Ostatecznego Handlu

Największy przegrany: Khaled Taha A Alessio de Chirico

W tym tygodniu wybieramy się z kilkoma zawodnikami, ponieważ zarówno Taha, jak i Chiriko doznali druzgocących nokautów odpowiednio Romana Kopylova i Christiana Quinoneza. Straty są jeszcze gorsze, ponieważ obaj mężczyźni walczą o dotarcie do tego wydarzenia. Dla Tahy jest to jego trzecia porażka z rzędu, podczas gdy Chiriko poniósł drugą porażkę z rzędu, ale przegrał 1-5 w ostatnich sześciu walkach wewnątrz Oktagonu. Jeśli jesteś graczem obstawiającym – a ja jestem – to są dwaj główni kandydaci na to, by stanąć w szranki, gdy nastąpi kolejna runda cięć.


ukończyć UFC Paryż: Wyniki „Gane vs. Tuivasa” i granie w grę, kliknij tutaj.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top