Wyniki pokazu głównego WWE Saturday Night 7/16: Jinder Mahal Vs. Chunky

Wyniki z turnieju głównego w sobotę 16 lipca z Fort Myers na Florydzie w Hertz Arena.

według „PWIInsiderDrew Gulak przypiął Happy Corbin po zejściu o zachodzie słońca ze szczytu liny, podczas gdy były sojusznik Corbina, Madcap Moss, wygrał z Humberto po rozbiciu i złamaniu karku katowi.

Max Dupri wyszedł i wyciął promo, Talk about Maximum Male Models. Porozmawiaj o łowcach talentów i o tym, co jest obecnie w modzie.

Mistrzyni Smackdown Liv Morgan połączyła siły z Raquel Rodriguez i Alią, by pokonać Natalyę, Lacey Evans i Shaynę Pazler. Koniec przyszedł po tym, jak Morgan złożył Natalię z kołyską po tym, jak Natalia wyrzuciła Alię z ringu. Morgan wsiadła do mikrofonu po meczu, aby promować swój nadchodzący mecz SummerSlam przeciwko Rondzie Rousey. Następnie powiedziała, że ​​z radością nagrodzi Rodrigueza i Alię tytułem w przyszłości, gdy trzy kobiety będą świętować swoje zwycięstwa.

Drew McIntyre pokonał Ridge Hollanda w towarzystwie Sheamusa i Butcha w walce ulicznej po uderzeniu Hollanda kopnięciem Claymore’a. Sędzia Sheamus został wyrzucony z ringu pod koniec zawodów. Butch próbował zaatakować McIntyre’a, ale McIntyre rzucił powerbomb przez stół wcześniej ustawiony na ringu.

Shanky wygrywa z Jinder Mahalem po tym, jak udaje mu się to rzucić. Shanky następnie świętował z prezenterem ringu po meczu, tańcząc do jego muzyki.

Interkontynentalny mistrz Gunther the Ruler (wraz z Ludwigiem Kaiserem) uderzył swojego przeciwnika Ricochet potężnym ciosem o zwycięstwo.

W głównym wydarzeniu programu aktualni Undisputed Tag Team Champions Jimmy i Ji Uso wracają do domu po zwycięstwie nad The New Day. Usos trafił 2D na Kofiego Kingstona przez stół i podążył za nim szpilką.

Czy masz wskazówkę dotyczącą wiadomości lub korektę? Wyślij to do mnie [email protected]

Zarejestruj się w Wrestling Inc. Powiadomienia o najświeższych wiadomościach

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top