Wynik gracza: Evan Bouchard prowadzi przedsezonową rzeź w potężnych, wojowniczych i oszałamiających Calgary Flames

Treść artykułu

The Calgary Flames wyszli w swoim pierwszym przedsezonowym meczu sezonu 2021-22 z dużym, ciężkim i biednym składem, gotowym do świętowania tak jak w 2014 roku, rozkwicie ery ciężkiego hokeja NHL.

Reklamy

Treść artykułu

Edmonton wyszedł z grupą szybkich, zwinnych i atakujących d-menów i zaczął uderzać w Calgary, pokonując ich 4-0, poddając się niczemu.

Evan Bouchard, Philip Berglund i ich partnerzy rozdrobnili płomień szybkimi decyzjami i przejściami laserowymi.

Gra jeszcze nigdy nie była tak blisko.

Calgary Owed Oilers 29 do 9. Oilers pokonali Flames 49 do 15. Tak, Oilers byli najbardziej trafieni w tej grze. Ale nigdy nie wiedzieli, co ich uderzyło.

Ryan McLeod 7. Jak zdobył gola? Miał wiele niesamowitych możliwości. Jego jednostka była dobrze sprawdzona we wszystkich meczach. Ale McLeod nie wykorzystał pysznego odbicia w grze w drugim meczu. Po prostu przegapiłem strzał napiwku w pośpiechu. Przy trzecim prawie zatrzasnął swój dom, próbując się zawrócić. Miał dziewięć prób strzałów, pięć na bramkę.

Reklamy

Treść artykułu

Tyler Benson, 7. Jak zdobył gola? Cooper Maraudy strzelił go szeroko w trzecim inningu, a Benson oddał dobry strzał tylko po to, by udaremnić lepszą interwencję. Przyjmij wczesną karę na bardzo agresywnym ekranie. Wygrywał walki, dobrze przeszedł przez krążek i nie zaszkodził swojej sprawie, by dostać się do Oilers, chociaż Brendan Berlini złożył więcej niż jedno oświadczenie.

Reklamy

Treść artykułu

Coopera Marudiego, 6. Bardzo spokojny, chociaż dobrze komponował się z kolegami z drużyny, szczególnie umiejscawiając Bensona na trzecim miejscu.

Brendana Berliniego, 8. Wszelkiego rodzaju możliwości. Miał pewną siłę do przodu. Ma złowieszczy automat do gry o nazwie kilka świetnych dzieł Torresa i Boucharda w drugim. Niedługo potem niebieski krążek ukradł piłkę niemrawemu Ericowi Godbransonowi z Calgary, kopnął piłkę forhendem, wykonał przerwę, by oddać mocny strzał, a następnie strzelił do zbiórki, zdobywając czwartą bramkę Edmonton. Torres zbliżył się do rozstania i prawie strzelił karnego.

READ  Stolice, Rangers, Hurricane, Sword, Oilers, więcej

Reklamy

Treść artykułu

Devin Shore 5. Nie tak niezwykła ta gra. W pierwszej wygrał dwie walki na deskach, co zaowocowało niebezpiecznym tylnokołowym Torresem. Niska drużyna grała 11:28.

Kyle Torres, 7. Dobrze wyglądał w grze o władzę i dobrze poruszał dyskiem.

Colton Sevier, 6. Również dość spokojna gra. Został wysadzony na deskach przez Martina Pospisila of the Flames w pierwszym. Ale spisał się dobrze w ataku z przodu Edmontona, który zdobył trzecią bramkę.

Derek Ryan, 8. Skup się na najlepszych liniach olejowych. Wydawało się to szybkie i denerwujące. Strzelił gola w mocnym, ciężko pracującym zakręcie na początku drugiego meczu, aby dać swojej drużynie prowadzenie 2-0, gdy wyjął podanie od Burgaulta i wepchnął je do siatki. To była część zaciętej gry w Edmonton z Sceviorem i Bouchardem, która doprowadziła do gola Bourgault, a Ryan wykonał ostatnie podanie. Poprowadził Nafciarzy na punkt z 10 zwycięstwami i 5 porażkami, 67 proc.

Reklamy

Treść artykułu

Xavier Bourgault, 7. Mrugnij z wielką wprawą i spokojem. Wygrał walkę na deskę w grze o władzę, aby obrócić piłkę do przodu na bramkę Ryana. Nieco później trafił podanie Ryana i wybił je ostrym jednym rzutem rożnym, zdobywając trzecią bramkę Edmontona.

Reklamy

Treść artykułu

Jamesa Hamblina 6. Spokojna gra, z wyjątkiem jednej wielkiej gry, kiedy w drugiej rzucił się na podskakujący dysk, zrobił sobie przerwę i wykonał ostry ruch bekhendem, aby strzelić pierwszego gola w grze.

Reklamy

Treść artykułu

Adama Cracknella, 5. Spokojna gra, chociaż strzelił gola w późnej fazie meczu strzałem Kempa.

READ  Młoda kobieta „poczuła grind” z trenerem NFL Urbanem Meyerem, który boi się wyjść i może stracić pracę, gdy odchodzi bez szwanku

Rafał Lavie, 5. Najpierw wygraj walkę na planszy. Wygraj więcej bitew w wielkiej turze w trzecim. Ale jego passa naprawdę zaczęła się od zaledwie kilku mutacji.

Kokos łupkowy, 7. Solidna gra, po prostu podkręcaj dysk do Boucharda i dzieją się dobre rzeczy. Z nafciarzami prowadzącymi 4-0 w trzecim meczu w przedsezonowym zerowym meczu, zatrzymał potężny strzał, aby zagrać. Oczywiście chce stworzyć ten zespół.

Evana Boucharda, 9. Wspaniały! Całkowicie kontrolował grę. Oczywiście była to tylko gra przedsezonowa. Jednak uczył The Flames za pomocą swoich sztuczek, deke’ów, spinów, zamków błyskawicznych i bomb. Jeśli poradzi sobie z trudniejszą konkurencją, Nafciarze mają swojego człowieka, który zastąpi Adama Larssona na czwartym miejscu. Jego łyżwa była kiedyś przesłuchiwana, ale wykazywała potężną akcję i przyspieszenie, nieustannie potrząsając obserwatorami płomieni. Oddał dziewięć strzałów w siatkę, z których sześć trafiło w cel, a kilka z nich zostało uderzonych przez łamacza.

Reklamy

Treść artykułu

Filip Broberg, 6. Przebiegi narciarskie, nie zawsze była wielkim hitem, ale zdecydowanie była aktywna. Na początku dostał trudne podanie od partnera Filipa Berglunda w jego okolicy, a Milan Lucic uderzył go potężnym kopnięciem. Pozwolił Brettowi Ritchiemu stanąć za nim po raz trzeci, pędząc i strzelając. On i Berglund zostali również trafieni niebezpiecznym dośrodkowaniem w trzeciej tercji w trzeciej rundzie. Mnóstwo błysku w jego grze, zdobywając drugi najbardziej mroźny czas, 22:22, ale mimo to znalazł drogę do profesjonalnej gry w Ameryce Północnej.

Filip Berglund, 7. To było bardzo dobre. Sprytne i solidne z poprawkami, dobre decyzje na snowboardzie. Prowadził drużynę z czasem 23:30 na lodzie. Kilka sprytnych przystanków defensywnych w polu defensywnym i strefie neutralnej, aby zdobyć krążki i sprawić, by jego drużyna poszła we właściwym kierunku. Pokryty fałszywym szczyptą Broberg szybko wraca, aby powstrzymać atak Flamesa.

Reklamy

Treść artykułu

Phil Kemp, 6. Solidna gra. Na początku dostałem dobry blok. Miał pewne trudności z przeniesieniem dysku, ale jego likwidacja wróciła do Hamblina przy pierwszej bramce.

READ  Kanada wita domowe igrzyska olimpijskie po igrzyskach olimpijskich w Tokio 2020 świętując samochód na świeżym powietrzu

William Lagson, 6. Sekwencja strzelenia pierwszego gola Edmontona rozpoczęła się ostrym podaniem w środku strefy D. W trzecim złamał skrzydło, by oddać dobry strzał. W trzecim duecie grał tylko 15:28, ale był wtedy mocny.

Stewart Skinner, 6. Nie testował wiele, ale na początku zatrzymywał wszystko, co mu się przytrafiło.

Ilja Konowałow, 6. Nie miał wiele do roboty w drugim momencie, kiedy wszedł, ale strzelił niezłą passą w środek lodu. Uratował najlepszego Edmontona, podając piłkę, która przecięła przednią siatkę do Matthew Phillipsa, ale Konovalov go ukamienował.

Reklamy

Treść artykułu

w uwielbieniu

ZSZYWKI: Ogromna szansa jest tutaj dla Bensona i Lagessona

Liście: Puzzle Archibalda

McCurdy: Dzień 3 na lodzie w obozie Edmonton Oilers i pierwsze cięcia spadają

    Reklamy

uwagi

Postmedia zobowiązuje się do utrzymywania aktywnego i obywatelskiego forum do dyskusji i zachęcania wszystkich czytelników do dzielenia się opiniami na temat naszych artykułów. Moderowanie komentarzy może potrwać do godziny, zanim pojawią się w Witrynie. Prosimy, aby Twoje komentarze były trafne i pełne szacunku. Włączyliśmy powiadomienia e-mail — otrzymasz teraz wiadomość e-mail, jeśli otrzymasz odpowiedź na swój komentarz, jeśli pojawi się aktualizacja obserwowanego wątku komentarza lub jeśli jest to użytkownik obserwujący komentarz. odwiedziliśmy Wytyczne dla społeczności Aby uzyskać więcej informacji i szczegółów na temat ustawiania pliku E-mail Ustawienia.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top