Wyłączność czasowa PS5 wreszcie dostępna na Xbox dzisiaj

Konsola czasowa dostępna wyłącznie na PS5 porzuciła dziś wyłączność na konsolę i pojawi się na Xbox One, Xbox Series S i Xbox Series X. Ta gra była wcześniej we wczesnym dostępie, ale jest dostępna tylko na PS5 i PC. Dziś wreszcie nadeszła jego pełna premiera, a wraz z końcem wczesnego dostępu nadchodzi koniec tej konsolowej ekskluzywności. Po tym, jak ta wersja skorzystała z wyłączności konsoli, PlayStation poszło naprzód i zawarło umowę, aby w tym miesiącu uczynić grę bezpłatną za pośrednictwem PlayStation Plus dla wszystkich subskrybentów PS4 i PS5. Jeśli jeszcze nie ułożyłeś puzzli, gra, o której mowa, to Arcadedon.

Od dewelopera IllFonic — zespół rozsławiony przez polubienia Piątek 13: Gra A Drapieżnik: tereny łowieckie Arcadedon Zadebiutował 8 lipca 2021 roku w ramach wczesnego dostępu. Obecnie jedyną wersją gry, która uzyskała wynik Metacritic, jest wersja na PS5, która ma 74 w ogólnej witrynie recenzji. Ilu graczy jest w grze? Nie wiemy. IllFonic nigdy nie ujawnił żadnych informacji na temat liczby graczy w grze, ale teraz, gdy jest dostępny na PS Plus, powinien być tak zdrowy jak zawsze.

Oficjalny opis gry brzmi: „Jelly, lokalny właściciel salonów gier, próbuje uratować swój biznes przed niezidentyfikowaną gigantyczną korporacją”. „Aby to zrobić, bierze wszystkie najlepsze gry zręcznościowe i łączy je wszystkie, aby stworzyć świetną grę, niestety ogromna firma Fun Fun Co. włamuje się do gry i wstrzykuje wirusa. Ty i Twoi znajomi musicie zapisać grę i ostatni pasaż w jego rodzinnym mieście.”

Oficjalny opis gry kontynuuje: „Ta stale ewoluująca strzelanka dla wielu graczy dla maksymalnie trzech przyjaciół pozwala odkrywać wiele biomów i mini-gier, znajdować ukryte skrzynie i pokonywać wiele rodzajów wrogów i bossów. Arcadegeddon to tryb współpracy tryb wieloosobowy, który oferuje mieszankę doświadczeń PvP. (PVE) i PVP, wszystkie pozwalają na różne prędkości rozgrywki. A podczas gry możesz podejmować dodatkowe wyzwania od lokalnych „gangsterów”, którzy prowadzą hangouty Gilly’s Arcade. to coś więcej niż street cred. Mówiąc o wiarygodności Street, zasłuż na swoje miejsce w rankingach.

READ  Słuchawki Honor 3 Pro mają wbudowany system monitorowania temperatury

Jeśli grałeś już w tę grę lub nadal jesteś aktywnym graczem, zainteresuje Cię, że gra ma nową zawartość i obsługuje grę międzyplatformową na wszystkich platformach. Jeśli nie masz jeszcze gry, możesz ją kupić cyfrowo za 19,99 USD lub fizycznie za 29,99 USD.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top