Wycinki z historii WWE Mustafy Ali, która została uznana za bardzo kontrowersyjną

Dwa tygodnie temu historia WWE Friday Night SmackDown rozpoczęła się od tego, że Mustafa Ali powiedział fanom, że jedynym powodem, dla którego fani się z niego śmieją, było jego imię.

„Zdecydowałeś się zachęcić Drew McIntyre”, powiedział Ali w odcinku 10/29 SmackDown. „Wybierasz kibicowanie przeciwko mnie, a jedynym powodem, dla którego wybierasz kibicowanie przeciwko mnie, jest to, że nazywam się Mustafa Ali!”

Dziś na Twitterze Ali zauważył, że historia została anulowana, najwyraźniej dlatego, że była zbyt kontrowersyjna. Nie jest jasne, czy był to telefon wykonany przez zarząd WWE czy FOX.

Ali napisał na Twitterze: „Kilka tygodni temu złożyłem oświadczenie, które niektórzy uważali za kontrowersyjne. Moim zamiarem było urzeczywistnienie pięknej wizji. Niestety, z przyczyn niezależnych ode mnie, nie będę w stanie przekształcić tej wizji w rzeczywistość. Ale Mogę podzielić się z wami tym, co mogło być.”

Ali zamieścił również wideo z tym, co planuje powiedzieć w przyszłych odcinkach SmackDown. W poniższym filmie zaczyna od słów: „Dobry wieczór Ameryko. Dziś wieczorem chcę omówić coś bardzo ważnego dla naszego wspaniałego narodu. Coś, o co osobiście dążyłem przez całe życie. A to jest akceptacja”.

Ali powiedział, że musi udowodnić, że tu należy, mimo że urodził się w USA i uważał na ubrania, które nosił, aby ludzie nie myśleli, że wygląda podejrzanie. Ali powiedział w filmie, że nie może rozwiązać problemu w Ameryce, ale przezwycięży go, ponieważ planuje rozpocząć kampanię na rzecz nowej Ameryki, w której „ty” wyglądasz podejrzanie, a „ty” nie pasujesz tutaj.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top