Wyciekły specyfikacje wyświetlaczy Google Pixel 7 i Pixel 7 Pro

Google już drażnił się z wyczekiwanymi Pixel 7 i Pixel 7 Pro na konferencji programistów I/O na początku tego miesiąca, pokazując nam oba ich występy, a tym samym potwierdzając, że zachowuje konstrukcję osłony kamery.

Jeśli interesuje Cię druga strona Pixels tej jesieni, nowy raport jest tutaj, aby dostarczyć rzekomych szczegółów na temat ich wyświetlaczy. Przyjrzyjmy się najpierw specyfikacjom, a potem powiemy, jak zostały ujawnione.

Tak więc Pixel 7 będzie miał panel o rozdzielczości 1080 x 2400 i częstotliwości odświeżania 90 Hz, podczas gdy wyświetlacz Pixel 7 Pro otrzyma rozdzielczość 1440 x 3120 i częstotliwość odświeżania 120 Hz. Jeśli zastanawiasz się, dlaczego te liczby brzmią znajomo – to dlatego, że są identyczne z tym, co Pixel 6 i Pixel 6 Pro wprowadziły na rynek w zeszłym roku.

Te informacje pochodzą z projektu Android Open Source Project, nad którym pracują ludzie przedsiębiorczy 9do5Google Odkryłem, że Google stworzył dwa nowe sterowniki ekranu, jeden oznaczony jako C10 i jeden P10. Nazwa kodowa Pixel 7 to Cheetah (stąd „C”), a Pixel 7 Pro to Panther (stąd „P”). Wyszukiwanie kodu ujawnia również, że Pixel 7 i Pixel 7 Pro będą w rzeczywistości miały dokładnie takie same panele wyświetlacza wykonane przez Samsunga, jak ich poprzednicy, odpowiednio o numerach modeli S6E3FC3 i S6E3HC3.

Jednak Google pracuje również nad obsługą S6E3HC4, który może być nowszą wersją panelu Pixel 6 Pro i który może trafić do Pixela 7 Pro. Ponieważ rozdzielczość i częstotliwość odświeżania i tak pozostają takie same, jedyne ulepszenia mogą dotyczyć jakości, jasności, zużycia energii lub dowolnej ich kombinacji.

Wyciekły specyfikacje wyświetlaczy Google Pixel 7 i Pixel 7 Pro

Pixel 7 będzie nieco mniejszy niż Pixel 6, więc panel wyświetlacza odpowiednio się skurczył, stając się o 1 mm węższy i 2 mm krótszy. Z drugiej strony rozmiar Pixel 7 Pro jest identyczny jak Pixel 6 Pro i to samo dotyczy jego ekranu.

READ  Wnętrze Windowsa 11 jest zaskakująco dopracowane i niekompletne

Kolejną ciekawą informacją jest to, że wyświetlacz Pixela 7 Pro będzie miał natywny tryb 1080p, co powinno poprawić oszczędność baterii w trybie niskiego poboru mocy. Po pierwsze, podobny projekt. Teraz podobne specyfikacje wyświetlacza. Wygląda na to, że Pixel 7 i Pixel 7 Pro mogą być po prostu częstymi aktualizacjami w porównaniu do swoich poprzedników, niewiele więcej. Ale do premiery jeszcze kilka miesięcy, więc wszystko może się oczywiście zmienić.

źródło

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top