Wycieki wskazują na wcześniejszą niż oczekiwano premierę Samsunga Galaxy S23, Galaxy S23 Plus i Galaxy S23 Ultra

Serwis Leakers w końcu ujawnił dokładną datę premiery serii Galaxy S23. W ciągu ostatnich kilku tygodni wiele źródeł sugerowało, że nadchodzące flagowe smartfony Samsunga pojawią się w pierwszym tygodniu lutego, czyli nieco wcześniej niż obecna seria Galaxy S22. według przysłów @AhmedQuider888 i @ćwierkaćMożemy mieć co najmniej sześć tygodni, aby czekać na przybycie Galaxy S23, Galaxy S23 Plus i Galaxy S23 Ultra.

W szczególności para twierdziła, że ​​Samsung wyznaczył kolejne wydarzenie Galaxy Unpacked na 1 lutego, pozostawiając innym producentom urządzeń z Androidem trochę czasu, aby jako pierwsi wypuścili smartfony marki Snapdragon 8 Gen 2 na całym świecie. Wydaje się, że seria Galaxy S23 ma również podkręcony Snapdragon 8 Gen 2, co może dać jej przewagę nad Xiaomi 13, Xiaomi 13 Pro i innymi.

W oparciu o wcześniejsze plotki, Samsung będzie gospodarzem wydarzenia związanego z premierą sprzętu w San Francisco. Chociaż firma wróciła teraz do wydarzeń osobistych, powinny one być również transmitowane na żywo w kanałach społecznościowych na całym świecie. Podczas wydarzenia Galaxy Unpacked Samsung zwykle aktualizuje również inne linie produktów, takie jak słuchawki i laptopy. Biorąc pod uwagę wszystkie znaki wskazujące na to, że producenci ujawnią laptopy z procesorami Intel Core i AMD Ryzen 7000 13. generacji podczas targów CES 2023, podejrzewamy, że Samsung poczeka do 1 lutego, zanim ujawni wyciek Intel Core i7-13700H i laptopa NVIDIA GeForce RTX 4050. W zeszłym miesiącu.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top