WWE wypuszcza więcej zapaśników: Fandango, Tyler Breeze, Ariya Daivari i More Let Go

Chłopcy z Bollywoodu Sunil Singh i Sameer Singh ogłoszeni na Twitterze Zostały porzucone przez WWE. Według raportu z Shawn Ross Sapp w walceTyler Breeze został wydany z Killian Dane. W chwili pisania tego tekstu Breeze nie skomentował w mediach społecznościowych, a WWE nie skomentowało jeszcze żadnego z tych wydań na swojej stronie internetowej, co zwykle robi firma. GameSpot skontaktował się z WWE w celu potwierdzenia.

Ponadto PWInsider .. donosił Marina SchafferA Kurt Ogier i Arturo Rois Został również wydany przez WWE.

WWE obecnie zwalnia kolejną rundę zapaśników z firmy. Fandango, Tony Nese, Ariya Daivari, Ever-Rise i August Grey to najnowsza wyprzedaż firmy.

Podczas gdy WWE nie skomentowało jeszcze w mediach społecznościowych swojego tradycyjnego posta „Pushing the Future”, Fandango podziękował na Twitterze Vince’owi McMahonowi, Triple Howi i Stephanie McMahon za zatrudnienie go w ciągu ostatnich 14 lat.

Fandango stanowił połowę zespołu Breezango – z Tylerem Breeze – znanym z rekreacyjnych wejść, gdzie nosili różne profesjonalne ubrania, takie jak kombinezony kosmiczne i mundury dla pracowników budowlanych. Ponadto duet wyjątkowo dobrze wypadł ze swoją sekcją Fashion Files, w której starali się rozwiązywać zakulisowe zbrodnie. Breeze stał się główną częścią kanału gier wideo YouTube UpUpDownDown z Xavierem Woodsem, a jedną z najpopularniejszych serii jest Battle of the Brands, w której duet gra przeciwko sobie w trybie GM Mode for Raw kontra Smackdown.

Nese był mistrzem Cruiserweight 2019 i jednorazowym mistrzem WWE Cruiserweight. Kiedyś był podstawą 205 Live – który we wrześniu 2019 roku połączył się z regionem NXT. Niedawno wydany Daivari był również częścią dywizji Cruiserweight i przez ostatnie dwa lata toczył spory z Nese, Isaiahem „Swerve” Scottem i Oni Lorcan . Tag team Ever-Rise – składający się z Chase Parker i Matta Martela – również wystartował dzisiaj, a duet wziął udział w Dusty Rhodes Tag Team Classic 2021. Gray był także członkiem 205 Live, ostatnio promującego mecz na piątkowy wieczór, 25 czerwca, w Peacock.

READ  Dwayne „The Rock” Johnson promuje swój kultowy tatuaż z bykiem

2021 przyniósł dużą liczbę zwolnień w firmie, który obejmuje czołowe nazwiska, takie jak Braun Strowman, Aleister Black i Samoa Joe – Joe został niedawno przeniesiony i obecnie pracuje nad NXT. Ta runda może też nie być ostatnią, ponieważ wielu spodziewa się, że nadejdzie więcej.

Oglądaj transmisje na żywo, filmy i nie tylko z letniego wydarzenia GameSpot. Sprawdź to

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top