WWE wprowadza kolejną zmianę w Team RAW na Survivor Series

Austin Theory zastąpił Reya Mysterio w Team RAW w WWE Survivor Series pay-per-view.

Dzisiejsza wersja RAW Survivor Series pokazała, że ​​Bobby Lashley pokonał Mysterio w głównym turnieju. Ray chciał odzyskać Lashleya z drogi, którą wrócił w zeszłym tygodniu i pokonał Dominica Mysterio, aby zająć miejsce w drużynie Dominica RAW. Oglądaj Adam Pierce kontra Rey. Potem teoria trafiła na ring i powaliła Dominica od tyłu za pomocą ATL. Pierce pozował do selfie, podczas gdy urzędnicy zajmowali się Rayem i Dominikiem, gdy Pierce wrócił na scenę. Pierce powiedział, że uwielbia styl Theory, a następnie nazwał go na cześć zespołu Reya w RAW.

Ostatni RAW przed Survivor Series wyszedł z anteny z Teorią pozującą do selfie, podczas gdy urzędnicy zajmowali się The Mysterios na ringu. Teoria dołącza teraz do Lashleya, Finna Balora, Kevina Owensa i Setha Rollinsa w męskiej drużynie RAW. Zmierzą się z Drew McIntyre, Jeffem Hardym, Kingiem Xavierem Woodsem, Happym Baronem Corbinem i inną supergwiazdą, która zostanie ogłoszona jeszcze w tym tygodniu.

WWE Survivor Series 2021 odbędzie się na zasadzie pay-per-view w najbliższą niedzielę, 21 listopada, z Barclays Center na Brooklynie w Nowym Jorku. Poniżej znajduje się zaktualizowana karta wraz z odpowiednim materiałem filmowym z końca Go-home RAW:

Klasyczny mecz eliminacyjny 5 na 5 w trybie Survivor Series
Drużyna RAW (Bobby Lashley, Austin Theory, Finn Balor, Kevin Owens, Seth Rollins) kontra Drużyna SmackDown (Drew McIntyre, Jeff Hardy, King Xavier Woods, Happy Baron Corbin, TBA)

Klasyczny mecz eliminacyjny 5 na 5 w trybie Survivor Series
Team RAW (Bianca Belair, Liv Morgan, Carmella, Queen Zelina Vega, mistrzyni WWE Tag Teamu kobiet Rhea Ripley) vs Team SmackDown (Sasha Banks, Schutze, Natalya, Shayna Baszler, TBA)

mistrz kontra mistrz
Mistrz WWE Big E vs. Mistrz WWE Universal Roman Reigns

READ  Wyniki WWE Survivor Series 2021: Roman Reigns i Big E ścierają się z dreszczykiem emocji Becky Lynch i Charlotte Flair

mistrz kontra mistrz
Mistrzyni kobiet RAW Becky Lynch vs. Mistrzyni kobiet Charlotte Flair SmackDown

bohaterowie kontra bohaterowie
RAW Tag Team Champions Randy Orton & Riddle vs SmackDown Tag Team Champions The Usos

mistrz kontra mistrz
Mistrz WWE Stanów Zjednoczonych Damien Priest kontra mistrz Interkontynentalny Shinsuke Nakamura

Licznik

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top