WWE SmackDown Star może mieć uzasadnione obrażenia

Ostatnia noc WWE SmackDown Obejmował on powrót Lacey Evans na dwór po raz pierwszy od lutego 2021 r. Ostatecznie wygrała mecz i awansowała do Women’s Bank Money Ladder Match podczas wydarzenia Premium na żywo o tej samej nazwie, które odbyło się 2 lipca.

Jeśli chodzi o jej rywalkę zeszłego wieczoru, Xię Li, prawdopodobnie miała do czynienia z czymś więcej niż tylko stratą dla jej rekordu. Jak pokazano na poniższym filmie na YouTube, Lee mogła doznać jakiejś uzasadnionej kontuzji podczas wczorajszego meczu z Evansem.

Lee długo pozostawała na ringu po meczu, podczas gdy lekarz i sędzia wciąż ją sprawdzali. Mistrzyni WWE SmackDown, Ronda Rousey, dotarła na ring, gdy Li wciąż walczył o wejście i wyjście. Kiedy w końcu wychodzi z ringu, wygląda na to, że upada na kolana, a następnie pomaga jej urzędnicy WWE.

Jak wspomniano, ostatnie momenty wczorajszego meczu sprawiły, że Lee mocno kopnął Evans, ale wkrótce potem została uderzona przez prawo kobiety do liczenia do 3. To był dopiero drugi mecz Li w telewizji WWE od marca.

Bądź na bieżąco z aktualizacjami na temat Xia Li. Jeśli chcesz zobaczyć pełne wyniki z WWE „SmackDown”, to jest dostępne pod tym linkiem.

Czy masz wskazówkę dotyczącą wiadomości lub korektę? Wyślij to do mnie [email protected]

Zarejestruj się w Wrestling Inc. Powiadomienia o najświeższych wiadomościach

READ  Reakcja Neve Campbell na wzmiankę w programie „Dawn FM” The Weeknd

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top