WWE planuje Bill Goldberg vs. Bobby Lashley, Goldberg’s RAW Show

Zgodnie z oczekiwaniami, WWE Hall of Famer Bill Goldberg vs. Bobby Lashley odbędzie się w WWE Crown Jewel.

Dziś wieczorem RAW zobaczyło, jak Goldberg dołączył do programu satelitarnego i ostrzegał Lashleya o tym, co stało się z jego synem Gage na SummerSlam po udanej obronie tytułu przez Lashleya. Goldberg mówił o tym, jak przysiągł chronić Gage’a od urodzenia i zrobił wszystko, co mógł, aby go chronić. Powiedział również, że spełni teraz obietnicę, którą złożył swojej żonie, synowi i Lashleyowi, raniąc Lashleya za to, co zrobił. Goldberg dodał, że jeśli będzie miał szczęście, zabije Lashleya. Zakończył promo, deklarując, że będzie cieszył się każdą sekundą procesu, ponieważ Gage jest jego synem, a Lashley ma stać się jego ofiarą.

W aktualizacji, PInsider donosi, że klip Goldberga na RAW był pierwszym ważnym krokiem w budowaniu Lashley kontra Goldberg na WWE Crown Jewel w czwartek, 21 października w Arabii Saudyjskiej.

WWE wcześniej ogłosiło pod koniec sierpnia, że ​​Goldberg przechodzi operację kolana, dlatego teraz odpowiada Lashleyowi ostrzeżeniem Crown Jewel. Mecz Crown Jewel zostanie oficjalnie ogłoszony wkrótce.

Kontrakt Goldberga na WWE obowiązuje do 2023 roku i jest dobry na dwa mecze w roku, ale możliwe, że wynegocjowali zmianę umowy na mecz w Crown Jewel. Będzie to trzeci mecz Goldberga w 2021 roku, który również przegrał z Drew McIntyre na Royal Rumble w styczniu.

Jedynym meczem ogłoszonym dla Crown Jewel w momencie pisania tego tekstu jest Brock Lesnar przeciwko WWE Universal Champion Roman Reigns.

Czekajcie na więcej informacji na temat Goldberg vs. Lashley i klejnot koronny. Poniżej znajduje się pełne wideo demo Goldberga w RAW:

Śledź Marka na Twitterze pod adresem Umieść tweeta. Prześlij nam wszelkie wiadomości, wskazówki lub poprawki, klikając tutaj.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top