WWE ogłasza Izbę Eliminacyjną dla Arabii Saudyjskiej

WWE oficjalnie ogłosiło wydarzenie Premium Live Elimination Chamber dla Arabii Saudyjskiej.

WWE ogłosiło dzisiaj, że powrócą do Jeddah w Arabii Saudyjskiej w sobotę 19 lutego na nadchodzący event Elimination Chamber.

Elimination Chamber 2022 odbędzie się w nowym miejscu wybudowanym w 2021 roku, Jeddah Super Dome, który został opisany jako największa super-kopuła na świecie. Doniesienia medialne z zeszłego roku wskazywały, że kopuła może pomieścić 5200 samochodów, ale nie uwzględniała liczby miejsc siedzących. Wcześniej WWE prowadziło Międzynarodowy Stadion Króla Abdullaha, gdy był w Dżuddzie.

Dzisiejsze ogłoszenie WWE wskazuje, że pokaz Elimination Chamber stanowi uzupełnienie zaangażowania General Entertainment Authority w dostarczanie najsłynniejszych wydarzeń i rozrywki na świecie. Ten pokaz został poprzedzony kilkoma wcześniejszymi partnerstwami z WWE, aby zaprezentować międzynarodowe pokazy w Królestwie, które odniosły niezwykły lokalny i międzynarodowy sukces, w tym ostatni pokaz WWE Crown Jewel w sezonie Rijad 2021 i WWE Super ShowDown w poprzednim sezonie Rijad na początku 2020.

Zgłoszone zeszły tydzień Że WWE może zmienić nazwę WrestleMania Chamber Elimination Chamber, ale nic nie zostało potwierdzone w momencie pisania tego tekstu, a dzisiejsze ogłoszenie nie zawierało zmiany nazwy.

Nie ma jeszcze słowa o tym, czy WWE zorganizuje mecz kobiet i mężczyzn w Arabii Saudyjskiej, ale będziemy Was informować na bieżąco.

WWE i Saudi General Sports Authority ogłosiły w 2018 roku, że nawiązały 10-letnie, wieloplatformowe partnerstwo strategiczne, aby wesprzeć inicjatywę Saudi Vision 2030, program reform społecznych i gospodarczych królestwa. Umowa przewidywała dwa wydarzenia rocznie, ale pandemia COVID-19 wymusiła opóźnienia w 2020 i 2021 roku. WWE odwiedziło Arabię ​​Saudyjską, by wziąć udział w Greatest Royal Rumble i Crown Jewel w 2018, Super ShowDown i Crown Jewel w 2019 oraz Super ShowDown w 2020 , a następnie Klejnot Koronny w październiku zeszłego roku.

WWE poinformowało, że w nadchodzących tygodniach ogłosi więcej szczegółów dotyczących Izby Eliminacyjnej.

READ  Oficjalnie statek Boba Fetta ma nową nazwę

Czekajcie na więcej.

Czy masz wskazówkę dotyczącą wiadomości lub korektę? Wyślij to do mnie [email protected]

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top