Wszystkie zespoły NHL przechodzą na koszulki Primegreen, oferują „wymiarowy haft” na odznaki – SportsLogos.Net News

National Hockey League i adidas zrzucili na nas dziś rano ligową zmianę koszulki i chociaż główny nacisk położono na nową, bardziej przyjazną dla środowiska konstrukcję swetrów, wprowadzono również kilka interesujących nowych funkcji projektowych.

Przekonasz się, że koszulki adidas ADIZERO Primegreen są wykonane w co najmniej 50% z materiałów pochodzących z recyklingu, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości materiałów. Nowe koszulki będą nosić wszystkie 32 drużyny na lodzie, począwszy od startu sezonu zasadniczego 2021-22 za dwa tygodnie.

Sklep: Oryginalne koszulki adidas NHL są już dostępne!

Treści z recyklingu w t-shirtach są oczywiście świetne, ale jako logo sportowe i witryna z projektami mundurów, zamierzamy przejść do tej strony.

Zdjęcie za pośrednictwem NHL/Adidas

Zwróć uwagę na tę stałą masę zakopaną w komunikat prasowy:

„Każda koszulka zespołu zachowa klasyczną abstrakcję i logo, jednocześnie szczycąc się wielowymiarowym haftem, który zwraca uwagę na jej ekologiczne materiały, oraz dwuwarstwową tkaniną skośną, która podkreśla autentyczność produktu”.

Haft wymiarowy? Nie stworzyli nawet nazwy marki, uwielbiam to.

Tak więc każda z 32 drużyn NHL ma do swoich koszulek dodaną technologię „wymiarowego haftu”, chociaż widzieliśmy to w przeszłości z kwiatowym wzorem dodanym do tarczy logo Vegas Golden Knights w 2017 roku.

Większość zespołów połączyła to w bardzo subtelny sposób, ale niektóre poszły nieco dalej. Tutaj wyciągnę to, co uważam za najciekawsze spośród tych zmian, jak zawsze alfabetycznie…

płomień glonów

The Calgary Flames dodali nieco haftowanego ozdoby do swojego logo za pomocą nowych zakładek wewnątrz płomieni logo ich koszuli, zarówno po wewnętrznej stronie samych płomieni, jak i na zewnątrz każdego z nich.


Chicago Blackhawks

Chicago Blackhawks dodało nowy, wypukły haft do i tak już ciężkiego herbu koszulki (zwróć uwagę na pióra i włosy, to nie jest nowe); W latach 2021-22 logo Blackhawks ma teraz podniesione oznaczenia na twarzy, liniach czoła, brwi i oczu, a także grafikę twarzy, teraz uniesioną, a nie płaską, jak zawsze.

READ  Więcej osób oglądało projekt rozszerzenia NHL w Seattle na ESPN2 niż Cubs-Cards na ESPN

Detroit Czerwone Skrzydła

Z tej grupy najdokładniejsza jest zmiana Detroit Red Wings. Druga czerwona linia od góry logo została odsunięta od logo, nadając jej głębię nad resztą logo.


Oleje Edmonton

Tarcza Edmonton Oilers może być moją ulubioną, technika haftu przestrzennego została tutaj zastosowana wewnątrz pomarańczowej kropli oleju, a także na dole każdej litery w „OILERS”, jak sama nazwa wskazuje, dodając wymiaru logo flat jersey (nie gotówka).


Minnesota Dzikie

Kolejną atrakcją jest Minnesota Wild, która zastosowała tę technikę podobnie jak Calgary i Edmonton. Wymiarowy haft został dodany po prawej stronie każdego z wiecznie zielonych drzew na szczycie, a także przedstawia całą scenę głowy zwierzęcia/lasu.


Pingwiny z Pittsburgha

Kolejny bardziej subtelny dodatek, Pittsburgh Penguins będzie zawierał wypukły haft na rękawiczkach hokejowych, tworząc znajome logo pingwina.


Seattle Kraken

Nasi obserwatorzy w mediach społecznościowych byli świadomi tego konta, logo Seattle Jersey Kraken będzie miało haft, aby podać szczegóły na macce, która przesuwa się obok litery „S”.


Oświetlenie Tampa Bay

Mistrzowie Pucharu Stanleya z rzędu grają z bogami hokeja, wprowadzając tutaj zmianę w swoim logo koszulki, tak subtelną, jak to tylko możliwe. Zwróć uwagę, że w prawym dolnym rogu okręgu wokół logo znajduje się „wymiarowy haft”, który dodaje nieco głębi tej części logo.


liść klonu toronto

Z drugiej strony Toronto Maple Leafs mają nadzieję zakończyć 50-letnią suszę dzięki temu nowemu wypukłemu haftowi na żyłkach logo liścia klonu, a także na literach wewnątrz logo. Proste ale efektywne.


Ciasteczka z Vancouver

Zespół Vancouver Canucks skoncentrował się na niewielkiej części swojego logo, aby zastosować technikę wypukłego haftu, w której połamana część lodu na górze obok płetwy jest uniesiona, podczas gdy reszta logo nie jest uniesiona.

READ  Brandon Moreno vs. Deiveson Figueiredo potrójnie zarezerwowany na gali UFC 269 w grudniu

Stolice Waszyngtonu

Washington Capitals dodało trójwymiarowy haft na wewnętrznej stronie kija hokejowego wewnątrz logo swojej koszulki, co jest bardziej widoczne na ostrzu kija.

Jestem pewien, że było kilka przykładów, które przegapiłem, po prostu musiałem sam zauważyć te zmiany, gdy zespoły opublikowały swoje zdjęcia. Podziel się z innymi w komentarzach.

Sklep: Oryginalne koszulki adidas NHL są już dostępne!

Kolejna zmiana, którą zauważyliśmy, została wprowadzona w całej lidze i była to aktualizacja naszywek na ramionach z tego płaskiego, częściowo drukowanego wzoru, który widzieliśmy w takich drużynach jak Columbus i Tampa Bay, do rzeczywistego wzoru haftu przełajowego.

kilka przykładów:

Tak naprawdę. Jestem fanem. Jeśli zrzucam małe kwiaty na autentyczny T-shirt, chciałbym na nim wyhaftować. Po prostu wygląda i czuje się lepiej.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top