Wszechstronny Blake Coleman zdobywa szansę na płomienie w pierwszym rzędzie na obozie

Calgary – Nie daj się zwieść faktowi, że Blake Coleman został podpisany jako trzecia passa z Tampy.

Fani Calgary Flames szybko się zorientują, że jest on gotowy na rozegranie minut na mecie.

Zrobił to w New Jersey, gdzie w kolejnych sezonach przekraczał 20 bramek. Zrobił to w ciągu pierwszych dwóch dni obozu szkoleniowego w Calgary u boku Eliasa Lindholma i Matthew Tkachuka.

Wprowadzono duży podpis Wolnego Agenta Flamesa, aby wzmocnić prawą stronę wszechstronnością 200 stóp, co niewątpliwie zrobiłby na jednej z dwóch pierwszych linii.

Dla tych, którzy sugerują taką rolę, większość żądań 29-letniego Amerykanina wspomina zaledwie dwa lata temu, kiedy były strzelec z 22 golami wyprzedził tempo 30 goli, zanim został zastąpiony przez Tampa Bay. I chociaż jego praca polegała głównie na wyłączeniu przeciwnika, ma zestaw umiejętności, aby dodać trochę więcej ataku w ramach swoich obowiązków.

– Nie sądzę, żebym coś zmieniał – myślę, że właśnie w tym zawodnicy mają kłopoty – powiedział Coleman, który również strzelił 20 goli w zeszłym sezonie. Próbują robić rzeczy, które w przeszłości nie przyniosły im sukcesu. W Tampie byliśmy trzecią passą na papierze — zagraliśmy 17, 18, a nawet 19 minut w play-offach. Pięć na pięć byliśmy jedną z najczęściej używanych linii w naszym zespole.

„Nie zamierzam skakać w mojej pierwszej grze o władzę i prawdopodobnie strzelić 15 punktów. Moja rola się nie zmieni. Będę dobrym zabójcą w rzutach karnych i dobrym graczem od pięciu do pięciu. w oparciu o współzawodnictwo, sprawdzanie ryzyka i inteligencję w grze. Cokolwiek w tym rodzaju. Przez całą moją karierę miałem wzloty i upadki. Grałem w pierwszą linię i grałem w czwartą linię, która moim zdaniem jest jedną z to moje najlepsze atuty, będąc tak wszechstronnym”.

Z takim podejściem i stylem jego trener Daryl Sutter chciałby, aby każdy zawodnik mógł pracować.

READ  Byli Kanadyjczycy porównują obecną rundę playoff do 93. zwycięstwa w Pucharze Stanleya

– Taki wszechstronny facet, można z nim grać wszędzie – powiedział trener, który ma teraz sześciu dobrych strzelców w swoich dwóch pierwszych seriach. “Może grać po obu stronach. Chcieliśmy spróbować z Lindy i Matthew i naprawdę dobrze mu się przyjrzeć. To naprawdę pasuje. “

Tak powinno być, biorąc pod uwagę, że Lindholm gra również na obu końcach lodu, dając Tkachukowi większą swobodę w ofensywnym ataku.

„Wiem wystarczająco dużo o tych gościach – obaj są bardzo utalentowani i dodają do gry różne elementy, które naprawdę pomagają zespołowi” – ​​powiedział Coleman po wygraniu pucharów Stanleya. “Za każdym razem, gdy pojawi się naprawdę utalentowanych graczy, którzy chcą wygrywać i chcą rywalizować, tego właśnie szukasz. Zdobędziemy kilka powtórzeń w grach i zobaczymy, czy możemy zbudować chemię. “

Coleman uśmiechnął się, gdy zapytano go, jak bardzo znał Tkachuka, pracując dla Konferencji Wschodniej.

„Pod pewnymi względami przypomina mi mnie – on jest konkurentem” – powiedział Coleman, który podpisał sześcioletnią umowę o wartości 29,4 miliona dolarów z Calgary. „To facet, z którym opuściłeś mecz, z którego zwykle nie jesteś zadowolony i nie lubisz grać przeciwko niemu. Jestem pewien, że jest dumny tak samo jak ja. Chcesz być trudny gracz do gry.

“Ale to nie wszystko, co gra – produkuje ofensywnie, ma dobrą mentalność hokejową i dobrze widzi mecz. Nie widziałem go często, ale śledzę go i jego drużynę i wiem, o co mu chodzi. Szczęśliwi, że jesteśmy po tej samej stronie.”

Ta sama passa też, chociaż zawsze jest szansa na wymianę punktów z Andrew Mangiapane i zobaczenie czasu w Jednostce Drugiej u boku Johnny’ego Gaudreau i Seana Monahana.

Okazuje się, że Flames nie był jedynymi w tym nowym związku, którzy dużo kopali, zanim poświęcili sobie sześć lat.

READ  NHL przesyła kondolencje, gdy atakuje społeczność hokejową w BC w związku z incydentem w Surrey, w którym zginęło 3 nastoletnich graczy

– Odrobiłem pracę domową, zanim tu przyjechałem, a trener jest tego częścią – powiedział kandydat z trzeciej rundy, zapytany o Suttera. „Rozmawiałem z wieloma zawodnikami i wydawał się pasować do mojej osobowości, sposobu, w jaki lubię grać i tego, jak lubi to jako trener. Do tej pory był bardzo bezpośredni. Jest bardzo czarno-biały, i jako gracz doceniam ten styl.”

To całkiem odejście od Johna Coopera, który polegał na Colemanie, Yanni Gordzie i Barkleyu Goudreau, aby grać przez większość ostatnich pięciu minut każdego meczu. Tam, jako Bolt, nauczył się, jak być zwycięzcą – coś, do czego dążyli Sutter i GM Brad Treleving, dodając jednocześnie Trevora Lewisa i Brada Richardsona.

„Byłem w pobliżu jednych z najlepszych graczy na świecie, szczerze mówiąc – odnieśliśmy tam wiele zwycięstw przez dwa lata” – powiedział lewy obrońca o wadze 5 stóp i 11, 207 funtów, który zagrał 48 play-offy. ostatnie dwa lata.

„Dużo nauczyłem się od graczy, którzy są w lidze przez długi czas i rozumieli właściwy sposób przygotowania i właściwy sposób podejścia do sezonu zasadniczego”.

A właściwym sposobem na radzenie sobie z grą jest to, że może grać tak, jak chcesz.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top