Współczynniki konwersji PS Plus pogarszają się wraz ze wzrostem czasu korzystania z kuponów PlayStation

Gracze, którzy mają stream PS Plus lub PS teraz Subskrypcja odkrywa, że ​​nie mogą przedłużyć okresu członkostwa, ponieważ Sony Zbieranie członkostwa jest tymczasowo wyłączone dla obecnych klientów. To sprawiło, że gracze zastanawiali się, co mogą zrobić ze swoimi kuponami, gdy w czerwcu pojawią się nowe poziomy PlayStation Plus. Dobrą wiadomością jest to, że można go przekonwertować na dowolny z trzech poziomów PS Plus. Zła wiadomość jest taka, że ​​współczynniki konwersji PS Plus pogarszają się wraz ze wzrostem długości kuponu.

W jaki sposób zostaną przeniesione kupony PS Plus i PS Now?

Gracze PlayStation z istniejącym członkostwem PS Plus i kuponem PS Plus będą mogli je wykorzystać po wprowadzeniu nowych poziomów w czerwcu. Ci, którzy chcą przedłużyć członkostwo w nowo przemianowanej PS Plus Essential, będą mieli najprostszy czas; Kupony na 1 miesiąc, 3 miesiące i 12 miesięcy zrobią dokładnie to, co mówią. Ci, którzy chcą uaktualnić do PS Plus Extra lub PS Plus Premium, mogą być rozczarowani, gdy znajdą Stawki transferowe Jest gorzej wraz ze wzrostem długości kuponu:

1 miesiąc 3 miesiące 12 miesięcy
PS Plus podstawowy 31 dni 92 dni 365 dni
PS Plus Extra 20 dni 58 dni 219 dni
PS Plus Premium 17 dni 46 dni 183 dni

Ponieważ subskrypcje PlayStation Now są drogie, gracze otrzymają nieco dłuższe członkostwo PS Plus niż kupony PS Now. Jednak współczynniki konwersji dla kuponów PS Now również ulegają zmianie w podobny sposób, ponieważ pogarszają się wraz ze wzrostem długości kuponu. Przyczyna pogorszenia współczynników konwersji jest nieco niejasna i Sony jeszcze tego nie skomentowało.

1 miesiąc 3 miesiące 12 miesięcy
PS Plus podstawowy 40 dni 105 dni 365 dni
PS Plus Extra 25 dni 66 dni 219 dni
PS Plus Premium 21 dni 53 dni 183 dni

Z innych wiadomości Final Fantasy XVI jest w „ostatni odcinek”, a kolejne „duże” ujawnienie zaplanowano na wiosnę 2022 r. Gdzie indziej gry PS Plus zostały potwierdzone na maj 2022 r. i pojawią się na konsolach PS5 i PS4 3 maja.

READ  Następny krótki raport Jio Phone: data sprzedaży, oczekiwana cena w Indiach, specyfikacje, funkcje

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top