„Wojna o Anglię” jest w niebezpieczeństwie! Fani gromadzili się na stadionie Old Trafford [WIDEO] Pica Nona

Już tydzień temu grono fanów Manchester United Pojawił się w centrum treningowym klubu w Carrington i protestował przeciwko rodzinie Glazerów, właścicielom klubu. Kibice Manchesteru United sprzeciwiali się zasadom amerykańskiej rodziny od 2005 roku, kiedy to zmienili właściciela i odmówili zgody na swoje działania.

Obejrzyj wideo
„Cordois Real żyje. Bardzo trudna recenzja”.

Był pierwszym homoseksualnym piłkarzem. Po latach kontynuował, podając przykład: „Oto on powiedział: Jak skończył?”

Fani są teraz wściekli na właścicieli za dołączenie do zespołu kilka tygodni temu Super League. Klub ostatecznie wycofał się z turnieju, ale to nie obiecywało kibicom angielskiego klubu. Uważają, że sposób, w jaki klub podjął pierwotną decyzję, był nie do przyjęcia. Manchester United ogłosił, że dołączy do nowego turnieju bez wcześniejszej konsultacji z fanami.

W niedzielne popołudnie przed stadionem zebrało się około dziesięciu tysięcy kibiców, płonących i głośno śpiewających: Jesteśmy Man UDT, nigdy nie przestaniemy. Mieli flagi: kochamy United, nienawidzimy zapięć.

Zawodnicy i trener z rodziną Closer zablokowali drogę.

Następnie przedarli się przez bramy stadionu, a ochrona obiektu nie przeszkodziła im w tym. Wjechali na Old Trafford i głośno protestowali na boisku.

Początek meczu 34. kolejki: Manchester United – Liverpool jest w wielkim niebezpieczeństwie ze względu na opozycję kibiców. Został zaplanowany na 17.30.

Opozycja fanów skomentowała kilka dni temu Ole Gunner Soulscare.

Robert LewandowskiByły polski delegat o Lewandowskim: Powiem coś, co może niektórych zdenerwować

– Bardzo ważne jest, aby poznać opinie fanów. Musimy lepiej się komunikować. – W przypadku protestów ważne jest, aby odbywały się one w sposób umożliwiający chodzenie i spokojny. Ale ani przez chwilę nie martwiłem się, że nasza uwaga zostanie odwrócona od piłki nożnej – przyznał trener Manchesteru United.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top