Wizyta w królewskim mieście od króla komedii Adama Sandlera

Nieoszlifowane kamienie szlachetne Aktor Adam Sandler był widziany na Milestones Guelpha w niedzielę i poniedziałek.

Brad Clark, dyrektor Milestones, potwierdził na swojej stronie na Instagramie, że Sandler jadł w restauracji dwie noce z rzędu.


Punkt orientacyjny umieścił na swojej stronie na Facebooku selfie z gwiazdą. – To był mój zaszczyt służyć mu! Skomentowała lokaj Milestones, Jessica Corrie.

Bracia Andrew i Abby Belloc pojechali do restauracji Stone Road w poniedziałek wieczorem, w samą porę, gdy Sandler wychodził z restauracji.

Rodzeństwo jest fanami Sandlera i oboje powiedzieli Szczęśliwy Gilmore To jeden z jego ulubionych filmów.

Podzielili się uderzeniem pięści i zrobili zdjęcie.

„Był po prostu naprawdę miłym facetem. Wiesz, że był otwarty na rozmowę ze wszystkimi. Wydaje się, że dobrze się bawi, tak jak wszyscy inni” – powiedział Andrew.

„On jest po prostu tak kreatywnym aktorem. Widząc faceta, który grał w kilku wielkich filmach i faceta, który rozśmiesza wszystkich. To szalone, że był w Guelph”.

Powiedział, że Sandler jest bardzo miły i ma pozytywną energię.

„Był bardziej niż szczęśliwy, robiąc zdjęcia ze wszystkimi, którzy o to poprosili. Jest bardzo miłym facetem” – powiedziała Abby.

Kiedy Sandler prowadził, wytoczył się przez okno, żeby im podziękować i życzyć dobrej nocy.

Sandler kręci film Netflix zatytułowany Nie jesteś zaproszony na My Bat Mitzvah! Według CTV Kitchener w kamieniołomie Elora.

Fani okazywali swoje podekscytowanie w mediach społecznościowych wiadomościami o Sandlerze Guelpha.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top