Witamy w Bugatti Chiron stołów bilardowych

Jeśli szukasz najlepszych możliwości supersamochodów, zechcesz wsiąść do prywatnego odrzutowca i odwiedzić Bugatti, francuskiego producenta samochodów znanego z budowy jednych z najlepszych samochodów na świecie. Bugatti może być najbardziej znany ze swoich supersamochodów, ale to nie powstrzymało francuskiej marki luksusowej przed podjęciem innych projektów. Ich najnowsza propozycja to stół bilardowy zbudowany z materiałów i dbałością o szczegóły godne jednego z najdroższych samochodów na świecie.

Luksus Bugatti i koncentracja na doskonałości inżynieryjnej pozwalają mu budować produkty, na które stać tylko bogatych. Weźmy na przykład hipersamochód Bugatti Chiron. Bugatti Chiron jest jednym z najbardziej pożądanych ruchomych obiektów na świecie, a zamożni klienci wydają miliony dolarów, aby dołączyć do listy oczekujących na te ekskluzywne kreacje.

Bugatti Chiron reprezentował ostateczny samochód spalinowy i szczytowy punkt dla samochodów, zanim przejęły ją hybrydy i elektryki. Chiron jest napędzany silnikiem W16 z czterema turbosprężarkami o pojemności 8,0 litra i mocy 1500 KM (1118,55 kW) i momencie obrotowym 1180 lb-ft (1600 Nm). Ten brutalny silnik współpracuje z siedmiobiegową, dwusprzęgłową automatyczną skrzynią biegów, która kieruje moc na wszystkie cztery koła.

Filozofię przekraczania granic bez względu na koszty można znaleźć w samochodach Bugatti i nowym stole bilardowym. Według Bugatti: „Tylko najlepsze materiały są warte użycia w częściach stołu bilardowego Bugatti. Wszystko jest wykończone włóknem węglowym, aluminium lub skórą anilinową. Każda powierzchnia, na którą stykają się piłki, jest pokryta skórą wyprodukowaną w Niemczech przy użyciu specjalnego tradycyjnego procesu garbowania.”

Rama stołu bilardowego Bugatti jest wykonana z aluminium CNC polerowanego do lustrzanego wykończenia, chociaż jest pokryta niestandardowymi panelami nadwozia z włókna węglowego. Sam stół jest stabilizowany żyroskopem, dzięki czemu powierzchnia do gry jest idealnie płaska i może być montowany nawet na jachcie. Według Bugatti system może zareagować w ciągu 5 milisekund, aby wypoziomować powierzchnię w całkowitej ciszy.

READ  Najnowszy błąd Call of Duty Warzone pozwala graczom na inwazję na inne mecze Gułagu, gdy są niezniszczalni

Piłki są sortowane za pomocą syntetycznej kamery wizyjnej Keyence IV-500CA, aby zapewnić, że dotrą do odpowiednich tac, z których gracze mogą korzystać podczas gry. Gracze mogą cieszyć się niestandardowymi patykami zbierającymi z włókna węglowego i blokami kredowymi owiniętymi włóknem węglowym. Sam stół wykorzystuje włoską deskę o grubości 30 mm, która jest najwyższej jakości.

Czy kupiłbyś ten jeden z naszych 30 limitowanych stołów bilardowych Bugatti? A może wolisz niestandardowy zegarek Bugatti z mechanizmem W16?

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top