Winnipeg Jets Arena zmienił nazwę na Canada Life Center

Będzie świadkiem umowy pomiędzy Canada Life Assurance Co. A właściciel Winnipeg Jets zmienił nazwę głównej areny drużyny hokejowej na Canada Life Center.

Miejsce, które obecnie nazywa się MTS Bell Center, zostanie przemianowane 1 lipca w ramach 10-letniej umowy sponsorskiej z właścicielem budynku True North Sports and Entertainment.

W obiekcie odbywają się również mecze American Hockey League Manitoba Moose, a także koncerty i inne ważne wydarzenia.

Umowa rebrandingu pojawia się, gdy Canada Life kontynuuje starania o podniesienie swojego wizerunku w całym kraju.

Canada Life łączy się z Great-West Lifeco Inc. i London Life w styczniu 2020 r., aby stać się jedną firmą ubezpieczeniową i zarządzającą majątkiem.

Jeff McConne, prezes i dyrektor operacyjny Canada Life, mówi, że firma odniesie korzyści, umieszczając swoją nazwę na scenie krajowej podczas domowych rozgrywek Winnipeg Jets.

„Cieszymy się, że mamy taką relację z True North, to naprawdę część naszej strategii rozwoju biznesu, aby wzmocnić naszą markę na rynku kanadyjskim” – powiedział McConne.

„Ważne było dla nas, aby nie tylko w prowincji Manitoba, gdzie znajduje się nasza główna siedziba…, ale także pozwoliło nam to na dużą i szeroką obecność w całym kraju od wybrzeża do wybrzeża, ponieważ samoloty Winnipeg są tak poczesne miejsce w Igrzyskach Narodowych” .

Mark Chipman, dyrektor generalny True North, powiedział, że z przyjemnością zmienia nazwę areny na firmę, która podziela zaangażowanie zarówno na rzecz lokalnej społeczności, jak i stanu.

„Jesteśmy dumni, że zostaliśmy nazwani domem Winnipeg Jets i Manitoba Moss, Canada Life Center i czekamy na połączenie marki Canada Life z ekscytującymi chwilami w hokeju i rozrywce” – powiedział Chipman w oświadczeniu.

„W ich DNA i we wszystkim, co robią, jest bardzo głębokie poczucie wspólnoty”.

Canada Life poinformowało, że umowa obejmuje marki, media, hotelarstwo i aktywa społeczności Canada Life.

READ  Indyjski medalista olimpijski Sushil Kumar aresztowany w sprawie o morderstwo | Wiadomości z Igrzysk Olimpijskich

Firma ma ponad 12 milionów klientów w całej Kanadzie, a jej główna siedziba w Winnipeg zatrudnia ponad 3000 pracowników.

Również we wtorek True North ogłosiło nowe wieloletnie partnerstwo z Bell MTS, odnawiając je jako oficjalnego partnera Winnipeg Jets i Manitoba Moose oraz oficjalnego dostawcę usług komunikacyjnych dla ich siedziby.

Umowa obejmuje również nowe treści zakulisowe wyprodukowane przez True North i wyłącznie dla firmy Bell.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top