Winnica Quails’ Gate Winery będzie prowadzić winnicę na południowym Okanagan – West Kelowna News

Przepiórki przejmują chrom

Wiodący winiarze Kolumbii Brytyjskiej — Stewarts of Quails’ Gate Winery i rodzina Martiniuk z Stoneboat Vineyards — połączyli siły we współpracy w zakresie winnic.

Winnica Quails’ Gate Winery przejęła 30-hektarowy teren Martiniuk na ławce Olivera Black Sage. Dyrektor generalny Quails Gate Estate Winery, Tony Stewart, jest podekscytowany współpracą.

„Cieszymy się, że możemy współpracować z Julie i Lani Martiniock, umożliwiając kontynuację ich dziedzictwa w zakresie jakości i innowacji. Zapewniamy również, że rodzinne firmy w Dolinie Okanagan nadal prosperują” – powiedział Stewart.

Według Stewarta, The Quails’ Gate Estate Winery ma zaszczyt otrzymać działkę, która daje możliwość produkcji wina, które doskonale uzupełnia i wzbogaca ich program czerwonego wina.

Lani Martinyuk powiedziała, że ​​przekazanie obowiązków rolniczych innej rodzinie nie było łatwym wyborem.

„Kiedy przygotowujemy się do wycofania się z rolnictwa, chcieliśmy mieć pewność, że kolejni rolnicy, którzy będą dbać o ziemię i nią zarządzać, podzielają tę samą filozofię i wierzymy, że rodzina Stewartów zapewni kontynuację dziedzictwa” – powiedział Martiniock.

Teren o powierzchni 30 akrów jest obecnie rewitalizowany, ponieważ Brama Przepiórcza ma wspierać 40 lat udanego rolnictwa na tej posiadłości.

READ  Duży wyciek ropy w Zatoce Meksykańskiej po Idzie, trwają prace porządkowe | wiadomości o środowisku

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top