Willem Dafoe mówi, że Norman i Zielony Goblin mają „kilka sztuczek w rękawie”

Spider-Man: Nie ma miejsca na dom Gwiazda Willem Dafoe mówi, że Norman Osborne i Green Goblin mają „kilka sztuczek w rękawie” w nadchodzącym sequelu! Zbliżający się finał pierwszej dużej trylogii z Tomem Hollandem jako Spider-Manem zadebiutuje w teatrze jeszcze w tym miesiącu. Jednym z jego najbardziej ekscytujących aspektów jest powrót kilku słynnych złoczyńców z kinowej przeszłości Spider-Mana, takich jak Green Goblin Williama Dafoe.. Ale jak dokuczały mu nowe materiały promocyjne w tygodniach poprzedzających film, stało się jasne, że wersja złoczyńcy będzie pod wieloma względami nowa.

W oficjalnie wydanej palecie Spider-Man: Teraz droga do domu Podczas CCXP, gwiazdy Spider-Mana Willem Dafoe, Alfred Molina i Jamie Foxx otworzyli się na temat powtórki swoich ról złoczyńców w nadchodzącym sequelu.. Jeśli chodzi o Dafoe, nie tylko był pod wrażeniem tego, jak bardzo zmieniła się technologia, jeśli chodzi o tworzenie rzeczywistego kostiumu Goblina, ale zażartował, że ten strój ulegnie pewnym zmianom, aby pasował do nowych sztuczek Osborna w swoim arsenale.

(Zdjęcie: Zdjęcia Sony)

Po pierwsze, Dafoe żartował, jak niewygodny plik Przyzwyczaiła się do procesu ubierania i zauważyła, o ile wygodniej jest nosić nowy strój. Jak wyjaśniono na temat początkowego składu oryginalnego munduru, „Stałem tam przez osiem godzin, a oni nałożyli na mnie różne elementy, żebym wykonała preformę. Teraz skanują i mogą zaprojektować, a następnie zrobić kostium, a potem przymierzyć go ze mną. To ogromny skok technologiczny. Jest bardziej elastyczny. Możemy z nimi zrobić więcej rzeczy”.

Szczegółowo o nowej technologii i możliwości robienia nowych rzeczy z nowymi kombinezonami, Dafoe nieśmiało majstrował przy tym, co dzieje się z nowym wyglądem Goblina. Spider-Man: Nie ma miejsca na dom Spowodowało to pewne zmiany zgodnie z rozwojem złoczyńcy w nowej kontynuacji, „Wygląda tylko trochę inaczej… Starzy Normanowie i Elf są bardziej poza linią i mają kilka innych sztuczek w rękawie. Więc to nie jest dokładne – powiedzmy, że były ulepszenia stroju”.

Wygląda więc na to, że Green Goblin ma nadejść kilka zmian, ale wkrótce zobaczymy Spider-Way: Bez drogi do domu Pokazy w kinach już 17 grudnia! co myślisz? Ciekawi Cię nadchodzące zmiany dla Normana Osborne’a? Daj nam znać wszystkie swoje przemyślenia na temat wszystkiego Spider-Man: Nie ma miejsca na dom W komentarzach!

READ  Jessica Mulroney, dziewczyna Meghan Markle, dzieli się swoimi przemyśleniami na temat starego i nowego związku

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top