Will Smith dowiedział się o tym publicznie po raz pierwszy od czasu spoliczkowania Oscara, odwiedzając nauczyciela w Indiach

aw sobotę, Will Smith Został zauważony publicznie po raz pierwszy od czasu spoliczkowania Chris Rock Na rozdaniu Oskarów wylądowałem w Indiach, aby spotkać duchowego mentora.

Smith wylądował na prywatnym lotnisku w Mumbai w Indiach I zrobili sobie selfie z niektórymi fanami, a nawet z personelem pokładowym. Powód, dla którego Smith przebywa w Bombaju, pozostaje niejasny, ale niektórzy uważają, że jest tam, aby spotkać się ze swoim duchowym mentorem, aby nauczyć się kontrolować swój gniew.

Will Smith macha i uśmiecha się za punkty

Najwyraźniej był sam, kiedy przybył do hotelu, a paparazzi tłoczyli się wokół niego. Smith pomachał i uśmiechnął się do kropek, gdy wszedł do hotelu, wyglądając na zrelaksowanego i pogodnego, gdy pozował do zdjęć.

Od czasu przeprosin 28 marca Smith nie powiedział nic osobiście ani w mediach społecznościowych w sprawie spoliczkowania Oscara. Taktownie przyjął dziesięcioletni zakaz działalności akademii i jest w trakcie tego Kilka projektów zostało anulowanych.

READ  „Był nieokiełznany” – The Hollywood Reporter

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top