Wilki znów handlują obrońcą Ekmanem Larsonem

Wygląda na to, że Arizona Wolf podejmie kolejną próbę przeniesienia obrońcy Olivera Ekmana-Larsona w nadchodzącym sezonie poza sezonem.

Kojoty nie były w stanie znaleźć umowy z ich kapitanem przed narzuconym przez siebie terminem handlowym 9 października 2020 r. Ekman-Larsson ma klauzulę o zakazie ruchu, która daje mu ważny głos w jego potencjalnym miejscu docelowym. Zgłoszone ponownie 5 października 2020 r. Boston Bruins i Vancouver Canucks były na jego liście drużyn, w których mógł grać.

Wygląda na to, że tym razem podejście zostanie potraktowane inaczej przez Arizonę i Ekman-Larson, siatka sportowaElliot Friedman zgłoszony w sekcji z nagłówkami w sobotę Noc hokejowa w Kanadzie.

„Obie strony spróbują ponownie, ale tym razem podejdą do tego inaczej” – wyjaśnił Friedman. „To, co Ekman-Larsson powiedział Kojotom i co uzgodnili Kojoty, to to, że pójdą tam, sprawdzą rynek i dostaną z nim umowę, a potem będzie mógł zdecydować, czy czuje się komfortowo w tym zespole”.

29-latek podpisał 8-letnie przedłużenie umowy z Arizoną na okres ośmiu lat, o wartości 66 milionów dolarów – jego pierwszy punkt kwalifikacyjny, aby to zrobić. Dostał jeszcze sześć lat na tej umowie i miał maksymalnie 8,25 miliona dolarów.

Ekman Larsson zdobył 24 punkty w 46 meczach w zeszłym sezonie. Dołącza do interesującego pozasezonowego rynku dla obrońców z Sethem Jonesem i Dougie Hamiltonem jako potencjalnymi opcjami handlowymi.

READ  WR Rams Robert Woods cierpi na rozdarty ACL w praktyce, aby przegapić pozostałą część sezonu 2021

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top