Wilki znów handlują obrońcą Ekmanem Larsonem

Wygląda na to, że Arizona Wolf podejmie kolejną próbę przeniesienia obrońcy Olivera Ekmana-Larsona w nadchodzącym sezonie poza sezonem.

Kojoty nie były w stanie znaleźć umowy z ich kapitanem przed narzuconym przez siebie terminem handlowym 9 października 2020 r. Ekman-Larsson ma klauzulę o zakazie ruchu, która daje mu ważny głos w jego potencjalnym miejscu docelowym. Zgłoszone ponownie 5 października 2020 r. Boston Bruins i Vancouver Canucks były na jego liście drużyn, w których mógł grać.

Wygląda na to, że tym razem podejście zostanie potraktowane inaczej przez Arizonę i Ekman-Larson, siatka sportowaElliot Friedman zgłoszony w sekcji z nagłówkami w sobotę Noc hokejowa w Kanadzie.

„Obie strony spróbują ponownie, ale tym razem podejdą do tego inaczej” – wyjaśnił Friedman. „To, co Ekman-Larsson powiedział Kojotom i co uzgodnili Kojoty, to to, że pójdą tam, sprawdzą rynek i dostaną z nim umowę, a potem będzie mógł zdecydować, czy czuje się komfortowo w tym zespole”.

29-latek podpisał 8-letnie przedłużenie umowy z Arizoną na okres ośmiu lat, o wartości 66 milionów dolarów – jego pierwszy punkt kwalifikacyjny, aby to zrobić. Dostał jeszcze sześć lat na tej umowie i miał maksymalnie 8,25 miliona dolarów.

Ekman Larsson zdobył 24 punkty w 46 meczach w zeszłym sezonie. Dołącza do interesującego pozasezonowego rynku dla obrońców z Sethem Jonesem i Dougie Hamiltonem jako potencjalnymi opcjami handlowymi.

READ  Pożegnanie z grą, którą kocham .

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top