Wielkie kanadyjskie nazwiska filmowe i telewizyjne przegapiają sprzęt na Złotych Globach – World News

Z pustymi rękami w Globe

Noel Ransom Prasa kanadyjska – | Historia: 405610

Kilka wielkich kanadyjskich nazwisk wyszło z pustymi rękami na ceremonii wręczenia Złotych Globów we wtorek wieczorem, gdy nagrody filmowe i telewizyjne powróciły po roku nieobecności na antenie.

Słynny urodzony w Ontario reżyser James Cameron przegrał w kategorii najlepszego reżysera za „Avatar: The Way of Water”, który trafił do Stevena Spielberga, by zagrać w The Fabelmans.

Na wpół biograficzny film Spielberga zdobył także nagrodę dla najlepszego filmu dramatycznego.

Sarah Polley z Toronto była także nominowana za najlepszy scenariusz do dramatu prowadzonego przez kobiety „Women Talking”, ale zabrakło jej Martina McDonagha i „The Banshees of Inisherin”.

Inni przegrani kanadyjscy kandydaci w trzygodzinnym programie telewizyjnym to nadchodzący film przygodowy „Turning Red” Domee Shi w Toronto w kategorii Najlepszy film animowany, który trafił do Pinokia Guillermo del Toro.

Co wielu uznało za niespodziankę, Brendan Fraser nie zdobył głównej roli w filmie Darrena Aronofsky’ego „Wieloryb”, nagrody, którą zdobył Austin Butler z „Elvisa”.

Inni przegrani kanadyjscy kandydaci w kategoriach telewizyjnych to Seth Rogen i Martin Short.

Najwięksi i najzdolniejsi Hollywood pokazali swoje wsparcie, biorąc udział w obleganym konkursie filmowym i telewizyjnym, którego gospodarzem był komik Jerrod Carmichael, który próbuje powrócić.

Wśród znanych osobistości biorących udział w konwencji znaleźli się Angela Bassett, która zdobyła nagrodę dla najlepszej aktorki drugoplanowej za „Czarna pantera: Wakanda na zawsze”, Colin Farrell, który zdobył nagrodę dla najlepszego aktora w komedii filmowej za „Zjawy Inisherin” oraz Michelle Yeoh, która zdobyła nagrodę . Aktorka w filmie „Wszystko wszędzie na raz”.

READ  Howard Stern atakuje Johnny'ego Deppa: „Jest narcystyczny i apodyktyczny”

Po roku nieobecności na antenie organizatorzy Złotych Globów, Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej, powiedzieli, że grupa rozszerzyła i zróżnicowała swoje członkostwo i proces głosowania oraz ma nowy surowy kodeks postępowania.

HFPA była historycznie wyśmiewana z powodu przypadkowego wyboru i braku różnorodności wśród zawodników, ale ujawnienie Los Angeles Times z 2021 r. Wykazało, że w HFPA nie ma czarnych członków. Zarzuciła również naruszenie zasad etycznych.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top