Wielki odważny twórca zwiększa swój udział w innych projektach kończąc swój pobyt w zespole

Joe Ziegler, dyrektor gry VALORANT, odszedł z bardzo popularnego zespołu tytułowego, Riot Games podzieliło się ogłoszeniem. Ziegler opuścił swoją rolę po ośmiu latach pracy w strzelance dla wielu graczy. Dołączył do Riot w 2010 roku i od tego czasu stał się integralną częścią wielu jego projektów, w tym VALORANT.

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że Joe dosłownie stworzył VALORANT „Od A do Z”Według Riota. Teraz, gdy zaczął realizować swoje przyszłe ambicje, interesujące będzie obserwowanie postępów w grze online. Jednak odejście Zieglera nie jest złą wiadomością, szczególnie dla graczy, którzy do tej pory cieszyli się grą przez lata.

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Czego oczekujesz w Valorant po odejściu menedżera gry?

Dobry biuletyn Informacyjny jest to, że Joe nie będzie daleko od VALORANT, ponieważ pozostanie w kontakcie z Riot Games. Zespół będzie nadal współpracować w grze wieloosobowej. Ale teraz, kiedy go nie ma, znajdzie też nową okazję, co jest dość oczywiste.

Mówiąc o możliwościach, Ziegler może dołączyć do kolejnego tytułu Riot Forge, o którym drażniono się w listopadzie tego roku. Stało się to podczas Nintendo Show. Inna opcja dla Valorant Reżyser to gra MMO, na którą czekał Riot, bez tytułu. Nie ma jednak innych szczegółów dotyczących tego ostatniego.

Zanurkuj głębiej

Warzone ma przywrócić popularne tryby gry przed nowym rokiem

około 13 godzin temu

Mówiąc o wkładzie Joe, był on dyrektorem gry VALORANT od czasu premiery zamkniętej bety. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej z żebrowany W 2020 roku został mianowany pierwszą osobą, która przedstawiła teorię VALORANT. Zespół jako całość dyskutował o różnych grach, które mogli zagrać, i to on wpadł na ten pomysł.

Cóż, sukces tego wieloosobowego FPS-a dopiero obecnie rośnie. Od dwóch lat jest świadkiem bezprecedensowego boomu pod względem angażowania większej liczby graczy. Wydaje się, że w tej chwili nie ma silnego konkurenta dla VALORANT, ponieważ utrzymał solidny chwyt.

Przechodząc do Riot Games i VALORANT, Andy Ho obejmie teraz stanowisko dyrektora. Podobnie jak Joe, pozostał integralnym członkiem zespołu tytułowego od czasu jego premiery.

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Obejrzyj tę historię: Najpotężniejsi bossowie gier wideo wszech czasów

Co myślisz o odejściu Joe Zieglera z VALORANT? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top