Więcej dem w nowym PS Plus, ale z dodatkowym obciążeniem dla programistów: to najnowszy pomysł Sony

PlayStation rozszerzy opcje modelu Premium, swojej najdroższej subskrypcji, o wersje demonstracyjne swoich najdroższych gier.

PlayStation szykuje się na trudne lato, bo premiera nowego PS Plus da pracownikom firmy sporo pracy. Serwis zadebiutuje w Europie w dniu 22 czerwcaMają więc jeszcze kilka tygodni, aby odkryć wszystko, co przygotowali od Sony. Nie oznacza to jednak, że firma wciąż myśli o kolejnych pomysłach, które przykują uwagę użytkowników, chociaż jej najnowsza propozycja została Rodzą się wątpliwości między programistami.

Gry powyżej 22 € będą wymagane do 2-godzinnej wersji demonstracyjnejJak czytamy w Game Developerze, który miał dostęp do danych od różnych twórców gier wideo, wygląda na to, że PlayStation przedłuży subskrypcję Kosztowny (najdroższe) z demami we wszystkich grach, które przekraczają 33 EUR. Te testy będą kontynuowane 2 godzinyBędzie to co najmniej obowiązkowe dla wszystkich tytułów, które przekraczają określony limit stawek.

Według źródeł wspomnianego medium, twórcy nie otrzymali żadnego oficjalnego komunikatu, a o wiadomości o aktualizacji dowiedzieli się na portalu PlayStation poświęconym twórcom gier wideo. Danym tym towarzyszyły inne wskazania: autorzy mieliby Maksymalnie 3 miesiące Od premiery gry w PS Store do opublikowania wersji demo będzie ona dostępna przynajmniej na platformie 12 miesięcy.

Jak pamiętają z Game Developer, ten 33 euro pasek zawiera gry od potężnych deweloperów i tytuły z mniejszych studiów. W pierwszym przypadku studia objętościowe Ubisoft a Activision Blizzard Nie będą mieli problemów z poświęceniem czasu i zasobów na stworzenie tego demo, ale obraz zmienia się, gdy o tym mówimy Więcej spółek z ograniczoną odpowiedzialnością w tych aspektach.

Zobaczymy, jak rozwinie się ta sytuacja, która nie jest pysznym daniem dla wszystkich twórców gier wideo. W tej chwili Sony pracuje nad Broń swojego nowego modelu PS Plus Twierdzi, że ma 200 partnerów, którzy urozmaicą jego katalog gier wideo, chociaż nadal bada możliwość Lepszy dostęp do starych gier Z nowym zespołem konserwatorskim.

READ  Cena, szczegóły pobierania i więcej

Więcej o: PS Plus, PlayStation, Sony, Dema.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top