Wideo WWE Happy Holidays zawiera jajko wielkanocne Uncle Hello

W duchu świąt WWE wypuściło Nowy film animowany Czwartek pokazuje swoje najlepsze gwiazdy jako pomocników Świętego Mikołaja, gdy Sami Zayn zbiera grupę swoich kumpli na przejażdżkę saniami Świętego Mikołaja.

Wideo zaczęło się od Świętego Mikołaja proszącego o pomoc Zayna, który przystąpił do rekrutacji „Przywódcy plemienia” Romana Reignsa i The Bloodline, Brocka Lesnara do swojego traktora, Matta Riddle’a, Damage CTRL, Drew McIntyre, Becky Lynch, Asuki i kilku innych.

Po naprawie sań, Gwiazdy wskakują na pokład, a „Czerwononosy” Zane zostaje wyznaczony jako kierujący oddziałami. Gdy supergwiazdy były w powietrzu, kod QR migał na krótko na ekranie, nawet gdy wideo kończyło się komunikatem „Wesołych Świąt od WWE”.

Fani, którzy zeskanowali kod QR byli Skierowany do krótkiego klipu wideo na stronie internetowej WWE. Wideo zaczęło się od skaczącego białego królika, dopóki radosny Lesnar nie zawiózł go swoim traktorem. Jednak Biały Królik szybko się ożywił i pojawił się ponownie w swojej masce Wujka Howdy, po czym odskoczył. W tle supergwiazdy, które odleciały na sankach, pojawiły się ponownie, gdy na ekranie pojawiła się kolejna grafika „Wesołych Świąt od WWE”.

Chociaż jest za wcześnie na spekulacje, niektórzy fani w mediach społecznościowych uważają, że WWE może budować na przyszły mecz między Brayem Wyattem i Brockiem Lesnarem za pomocą wideo z kodem QR. Inna teoria krąży Dokucza Białemu Królikowi, co prowadzi do powrotu Wyatta do Extreme Rules W rzeczywistości był przeznaczony dla wujka Howdy, który Po raz pierwszy pojawił się osobiście Na WWE SmackDown w zeszłym tygodniu. Kilka raportów wskazywało, że obecna fabuła Uncle Howdy – Wyatt – LA Knight może odnotować znaczny postęp w ciągu kilku nowych tygodni, gdy WWE wita Nowy Rok. Wyatt jeszcze nie walczył od czasu powrotu do WWE w październiku.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top