WIDEO: Joe Rogan patrzy, jak Bruce Buffer czyta karty wyników Buddy Pemblitt vs. Jared Gordon na UFC 282: Błachowicz vs. Ankałajew

Jak widać, głównym tematem dyskusji po UFC 282 nie był fakt, że UFC nie udało się koronować mistrza wagi półciężkiej zgodnie z planem. Lub nawet odrzucili Jana Błachowicza i Magomeda Ankalajewa jako pretendentów do tytułu po tym, jak walczyli do tie-breaka w głównym turnieju PPV.

Zamiast tego fabuła, która przyciągnęła fanów, krytyków i nagłówki gazet, dotyczyła nieocenionej walki w wadze lekkiej, która była głównym wydarzeniem wieczoru. Tam walczył z wschodzącą gwiazdą Buddy Pemblettem Jaredem Jordanem, wygrywając jednogłośną decyzją, a wszyscy trzej sędziowie przyznali Gordonowi dwie rundy „Buddy”. Wynik umieścił ich w mniejszości wśród widzów, którzy wydawali się niemal jednomyślni w przekonaniu, że „Flash” Gordon powinien był przytaknąć.

Nawet ekipa transmitująca UFC była zaskoczona wynikiem. Cóż… możesz być zaskoczony, to nie jest właściwe słowo. Joe Rogan był w oktagonie, kiedy odczytano decyzję, a jego twarz mówiła wszystko.

Ze swojej strony Pemblett wydaje się być mocno przekonany, że był lepszym człowiekiem w ośmiokącie tej nocy, mówiąc mediom, że „Walki rejestrują teraz obrażenia. Odniosłem o wiele więcej obrażeń”.

To prawdopodobnie oznacza, że ​​zostawi Gordona w lusterku wstecznym, podczas gdy Liverpoolczycy będą szukać większych, bardziej znanych zaklęć. w Udostępnij na jego koncie na TwitterzeJednak Gordon opowiedział się za rewanżem, pisząc, że „biorąc pod uwagę wszystkie kontrowersje wokół naszej walki, chciałbym powtórzyć ją z tobą w Londynie”.

Oddsmakers każą Pemblettowi usiąść na uprzywilejowanej linii 140, w mało prawdopodobnym przypadku, gdy on i Gordon znów będą walczyć.

READ  Maskotka Raptors została przeniesiona po tym, jak gracz Phoenix, Devin Poker, narzekał, że odwraca uwagę. Twitter oszalał

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top