Wiadomości tekstowe kosztują Ewę Barlow wydalenie z procesu Amber Heard Johnny’ego Deppa

BRytualna dziennikarka muzyczna Eve Barlow, bliska przyjaciółka Amber Heard, została zwolniona z procesu o zniesławienie przeciwko Johnny Depp.

Jej dziennikarskie instynkty zaczęły się

Według zeznań niektórych osób mających dostęp do przesłuchania, na którym omawiany jest pozew, który może oznaczać zapłacenie aktorowi 50 milionów dolarów za zniesławienie, w zeszły piątek dziennikarz New York Magazine został aresztowany przez sędziego zajmującego się sprawą SMS-a na jej telefon komórkowy i publikowanie tweetów w sieciach społecznościowych, gdzie głównym celem było połączenie tego, co wydarzyło się w puszce.

Z tego powodu kobieta, o której mowa, która również znajdowała się w rejonie, w którym zwykle przebywali prawnicy, została poproszona o opuszczenie tego miejsca bez prawa powrotu.

Yves Barlow stał się nieodłącznym przyjacielem Była żona Johnny’ego Deppa Do tego stopnia, że ​​chciała pracować jako część swojego zespołu prawnego, podejmować się zadań, z którymi się nie dogaduje, na przykład w przypadku próby interwencji przeciwko Ginie Deuters, świadkowi i przyjaciółce 58-letniej aktorki.

Spróbuj wprowadzić w błąd ławę przysięgłych

Najwyraźniej Barlow pokazał również świadkowi wpis, w którym twierdził, że był to proces poprocesowy, ponieważ było to w zeszłym roku, więc dziennikarka została zwolniona, a jej zeznanie usunięte z rejestru.

Amber miała swojego najlepszego przyjaciela dziennikarza siedzącego w pierwszym rzędzie – wraz ze swoim zespołem prawnym – na rozprawie, tweetując na żywo, wysyłając SMS-y i publikując informacje.

Eve Barlow wydaje się sądzić, że jest częścią zespołu prawnego Amber. Źródło, które wolało nie być zidentyfikowane, powiedziało, że prawnicy Deppa w końcu zmęczyli się nią i nie pozwolili jej wejść na salę sądową.

READ  Eric Carle, niezwykle głodny autor Caterpillar, umiera w wieku 91 lat | Wiadomości o sztuce i kulturze

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top