Wiadomości o tym, jak partnerzy AEW zareagowali na pogłoski o CM Punk

Chociaż nie wygląda na to, że dostaniemy oficjalne potwierdzenie C m Bank‘s AEW Po raz pierwszy ludzie są nadal bardzo podekscytowani. Wygląda na to, że na liście znajdują się urzędnicy z partnerów promocyjnych TNT i WarnerMedia.

Dla mnie wybór walki, ludzie zaangażowani w WarnerMedia i TNT pracują przy założeniu, że były mistrz przyjeżdża do firmy.

Urzędnicy mówili o ekscytacji, jaką wywołało pojawienie się na promocji kogoś takiego jak CM Punk. Zauważono również, że po powrocie Punk będzie miał za sobą pełną maszynę promocyjną.

Nie wiadomo, czy urzędnicy AEW przekazali szczegóły jego powrotu swoim partnerom nadawczym, chociaż mówi się, że TNT i WarnerMedia są „w pełni świadome” sytuacji.

Przedstawiciele TNT byli również pod wrażeniem sprzedaży przez AEW czterech koncertów w rejonie Chicago w ciągu kilku tygodni. Cieszą się, że Punk wrócił do Chicago, United Center i Chicago Bulls NBA.

AEW zaprezentuje wersję “First Dance” Rampage z United Center w Chicago w piątek wieczorem. C m Bank oczekuje się, że Jego pierwszy promocyjny występ ma miejsce podczas pokazu.

READ  Królowa Elżbieta składa niespodziankę księciu Harry'emu kilka minut po jego przybyciu do Frogmore Cottage

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top