8 maja, 2021

taniec.org.pl

Informacje o Polsce. Wybierz tematy,

WC w Willingdon. Kamil Stoch był oszołomiony po kwalifikacjach. Jeden element jest bardzo wymowny

– Wszystko wydaje się być w porządku, ale coś nie działa – powiedział Kamil Stoch w rozmowie ze skijumping.pl po piątkowych kwalifikacjach w Willingdon. Mówi element.

B.S.

Magazyn Produkty / COS / Paweł Skraba / Zdjęcie: Kamil Stoch

128 m (11 miejsce) i 129,5 m (29 miejsce) na treningach – to nie był bardzo udany dzień dla Kamila Stokesa w Willington. W pierwszej z sześciu rund serii Willingdon Six Polak stracił pierwsze miejsce i trudno oczekiwać, że będzie w stanie walczyć o pierwsze pozycje. Za liderem Andrzejem Stokaną traci 33,6 punktu.

Nie był to jednak przypadek w pracy Kamila Stokesa, ale pewne problemy, które ciągnęły się przez jakiś czas. Stokes zakończył ostatnie trzy indywidualne mecze w pierwszej dziesiątce.

Jednak w wywiadzie dla skijumping.pl trzykrotny mistrz olimpijski nie potrafił określić, co tak naprawdę gra w jego zakładkach.

Obejrzyj wideo: Sven Hannavald w Jakoban spotyka niezwykłą osobę. “To było genialne!”

– Nie wiem, co powiedzieć. Nie chcę się tłumaczyć, ponieważ wszystko wydaje się być „OK”, a coś nadal nie działa. Czasami drobny szczegół jest zły, a jeśli zostanie poprawiony – efekt. Czasem długo go szukasz – powiedział

Wszystko wskazuje na to, że problemy są nieodłączne, a to świadczy o szybkości, z jaką zawodnicy się kwalifikowali. Stoke przejechał 87,5 km / h, czyli najmniejszą prędkość całego wyścigu (z Yukią Sato).

Pierwszy z dwóch indywidualnych meczów zostanie rozegrany w Willingdon w sobotę. Rozpoczyna się o 16:00

Przeczytaj także:
– Willington Six. Andrzej Stokana zrobił pierwszy krok w kierunku najlepszego bonusu. Cztery bieguny są na czele
– Puchar Świata w Willingdon. Apollonius Tazner zdradził, co zmieniło trenerów po Lahti

Jak oceniasz podejście Kamila Stokesa do kwalifikacji?


READ  Giuliani próbował kupić czas Trumpa, ale zadzwonił pod zły numer. Nagranie wyciekło. „Proszę ...” | Wiadomości z całego świata

Głosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Zgłoś błąd

WP SportoweFakty