Warhammer 40K Space Marine 2: Jaka jest data premiery?

Zapowiedź Warhammer 40K Kosmiczny Marine Mnóstwo entuzjastów w społeczności graczy i możemy ujawnić najnowsze informacje o dacie premiery gry.

Seria Warhammer od dziesięcioleci jest ogromnym hitem w świecie gier, książek i plansz i ma zamiar utrzymać swój sukces w dającej się przewidzieć przyszłości.

Strategia turowa i gra taktyczna czasu rzeczywistego opracowana przez Sabre Interactive i opublikowana przez Focus Entertainment jest drugą w tej mini-serii spin-off i bardzo podekscytowała społeczność graczy.

Ponieważ jest to druga część tej sagi, mamy nadzieję, że gra będzie śledzić historię niektórych ulubionych przez fanów postaci z pierwszej gry.

Przeczytaj więcej: Warhammer 40K Space Marine 2: data premiery, zwiastun, komputer, wymagania systemowe, zasady gry i wszystko, co musisz wiedzieć

Ujawniono datę premiery Warhammera 40K Space Marine 2

Pytanie numer jeden na ustach każdej społeczności graczy dotyczyło tego, kiedy gra zostanie wydana, a ujawniony zwiastun ma fanów podekscytowanych grą.

W tej chwili ci, którzy chcą zagrać w grę jak najszybciej, mogą nie być zadowoleni, ponieważ data premiery gry nie została jeszcze potwierdzona, ale spodziewamy się, że pojawi się ona gdzieś w 2022 roku.

Graczy ucieszy wiadomość, że gra będzie dostępna w systemie Microsoft Windows. Będzie również dostępny na PlayStation 5 i Xbox Series X | S. Z udziałem kolejnej generacji konsol zdecydowanie powinniśmy zafundować sobie grę ze świetną grafiką.

Twórcy każdej gry Warhammera są świetni w tworzeniu nowej historii, więc bardzo ciekawie będzie zobaczyć historię Warhammer 40k Space Marine 2.

W ciągu najbliższych kilku miesięcy twórcy powinni zacząć ujawniać więcej informacji o grze, w tym szybkie zapowiedzi i nie tylko.

Mamy nadzieję, że data premiery zostanie wkrótce ujawniona, a kiedy to nastąpi, jak najszybciej ujawnimy pełną datę premiery.

Pamiętaj, aby mieć oko na GiveMeSport, aby otrzymywać najnowsze wiadomości i aktualizacje dotyczące gier.

READ  Świat musi współpracować, aby uniknąć katastrofalnej kolizji kosmicznej

Możesz znaleźć wszystkie najnowsze wiadomości o grach Tutaj w GiveMeSport


Wiadomości teraz – Wiadomości sportowe

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top