W sieci pojawił się klip, na którym Tim Allen błysnął swoją byłą koleżanką z planu

Treść artykułu

czas narzędzia?

Stary klip Tima Allena, który miga Majsterkowanie w domu Współgwiazda Patricia Richardson pojawiła się ponownie po tym, jak zaprzeczył, że błysnął Pamelą Anderson na planie.

Treść artykułu

Anderson krąży, aby promować swoje nadchodzące wspomnienia i film dokumentalny Netflix, z których oba przedstawiają jej drogę do sławy, jej późniejsze życie i wszystkie sukcesy pomiędzy nimi.

Wśród wielu rewelacji w jej książce jest twierdzenie, że Allen rzucił się na nią pierwszego dnia na planie.

„Pierwszego dnia kręcenia wyszedłem z szatni, a Tim był na korytarzu w swoim szlafroku” — powiedział. Wyciąg z książki. „Rozpiął szatę i szybko zamrugał – od spodu był zupełnie nagi”.

Polecane wideo

Przepraszamy, ale załadowanie tego filmu wideo nie powiodło się.

Dodała: „Powiedział, że to sprawiedliwe, ponieważ widział mnie nago. Teraz jesteśmy równi. Śmiałam się niezręcznie”.

69-latek zaprzeczył, że incydent z flashowaniem gadżetu miał miejsce różnorodność„Nie, to się nigdy nie zdarzyło. Nigdy bym czegoś takiego nie zrobił”.

Treść artykułu

Jednak sprawy przybrały obrót po tym, jak pojawiło się wideo, na którym komik wydaje się podnosić poprzeczkę przed swoją współgwiazdą i ekranową żoną, Patricią Richardson.

W klipie postać grana przez Allena, Tim Taylor, nosi kilt, który skomentowała Jill Richardson, mówiąc, że wolałaby, żeby był krótszy.

Następnie Allen podniósł kilt, ku wielkiej radości Richardsona i publiczności w studiu.

Tim Allen unosi sutek na oczach partnerki z planu Patricii Richardson na planie Home Improvement. (TMZ) Zdjęcie za pośrednictwem TMZ

Od tego czasu Richardson odpowiedział na wirusowy klip, wyjaśniając dokładnie, co wydarzyło się tego dnia – i mówiąc, że nie ma w tym nic sprośnego.

READ  Najlepiej i najgorzej ubrane gwiazdy na rozdaniu nagród SAG 2022 — modowe sukcesy i błędy | Galeria

„Ludzie pytają mnie, co było pod kiltem, kiedy mi się olśniło, był tam dobrze ubrany, byłam po prostu zszokowana, że ​​podciągnął spódnicę, a nie facet w bokserkach” – powiedziała aktorka. TMZ.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top