W Powiernictwach Polskich Huberta Hurkacza; Marcin Matkowski ogląda ATP Cup | Wycieczka ATP

Dwa lata temu, Hubert Harrocks Wygrał wszystkie trzy mecze singlowe Plik ATP, Ale polska drużyna była niepokonana w meczu deblowym, który decyduje o każdym remisie. Tym razem kapitanie Marcin Matkowski Uważa, że ​​drużyna ma większe szanse na zarejestrowanie swojego pierwszego zwycięstwa.

Matkowski, który przeszedł na emeryturę w 2019 roku, powiedział: „Towarzysze przybyli 26 grudnia, więc już trenowali przez kilka dobrych dni”. „Graliśmy dwa lata temu. Zagraliśmy w trzech bardzo wyrównanych meczach.

„Przyjechaliśmy w tym roku [to Sydney] Z myślą o uzyskaniu lepszych wyników. [It] Nie jest to łatwe, ale jesteśmy pewni, że możemy wygrać, jeśli zagramy lepiej [this time]”.

Harrocks zajął 37. miejsce w rankingu FedEx ATP 2020 Plik ATP, W 2021 r. miał świetną karierę, w tym trzy korony ATP Tour. Miami Open przedstawione przez Itaw (d. grzesznik). Ze wsparciem Kamil Majjrsak, Miedziany Juke, Jan Zilinski i Szymon Valkov, Świat nr 9 Perspektywy Polski są korzystne.

„Wspaniale jest być tutaj z całym zespołem” – powiedział Harcocks. „To znaczy, to świetna zabawa. Wszyscy wnosimy świetną energię i mam nadzieję, że na pewno nam się tu spodoba i odniesiemy wiele więcej sukcesów.

Madkowski, który zdobył 17 tytułów deblowych Tour-Level, dodał: „Myślę, że sprowadzamy bardzo doświadczony zespół. Hubert powiedział, że lepiej grał w debla, co oczywiście zrobił, a jego wyniki to pokazują. Oprócz niego są John i Simon, którzy mogą nam bardzo pomóc w rozgrywkach deblowych. Czuję się bardzo pewnie, jeśli chodzi o naszą pozycję deblową.

„Jeśli nie jest 2-0, [but] 1-1, myślę, że mamy duże szanse na wygranie remisu bez względu na to, kto pójdzie do sądu. Jesteśmy pewni, że możemy wyciągnąć wnioski z naszych doświadczeń sprzed dwóch lat, szczerze mówiąc… granie dla Huberta w dwóch meczach nie stanowi dla niego problemu, jeśli musi.

READ  Białoruska olimpijka Christina Simanuskaya przemawia po ubieganiu się o azyl w Polsce - NBC 5 Dallas-Fort Worth

„Oczywiście, z doświadczenia wiem, że fani w Australii lubią debel. Zawsze wspierają graczy deblowych [and] Z Plik ATP Forma, deble to zazwyczaj konkurencja, która decyduje o równowadze.

Dzięki dużej społeczności polskiej w Sydney, Majchrzak i Zuk są podekscytowani możliwością reprezentowania Polski w grupie D. Polska zmierzy się w sobotę z Grecją, w poniedziałek z Gruzją, a w środę z Argentyną.

„Nie mogę się doczekać, aby w tym roku pomóc mojemu zespołowi” – ​​powiedział Majchrzak. „Bardzo się cieszę, że znów jestem w dobrej formie i mogę spróbować pomóc mojemu zespołowi i grać dla Polski”.

Zuk przyznał, że doświadczenie gry w 2020 roku pomogło mu przejść z 460. na 162. miejsce w ciągu ostatnich dwóch lat. „Dało mi to dużo doświadczenia i pewności siebie” – powiedział Zuk. „Zacząłem grać lepiej [and] Bardzo się poprawiłem. Cieszę się, że znów tu jestem i postaram się pomóc naszemu zespołowi.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top