W najnowszym zwiastunie Batmana iskry latają między Caped Crusader i Catwoman

Robert Pattinson występuje w podwójnej roli detektywa Gotham City i jego alternatywnej postaci, samotnika miliardera Bruce’a Wayne’a, w filmie Ordynans.

W najnowszym zwiastunie dla… Ordynans. Ale wciąż ma czas na zaciekle zalotne kłótnie z Seliną Kyle/Kobietą-Kotem (Zoe Kravitz), co ma zachwycać wszystkich spedytorów Pat/Cat. Studio pomogło nawet nazwać zwiastun „Nietoperz i kot”, aby nikt nie przegapił zamierzonego celu.

jak ja jestem napisałem wcześniejPierwotnym planem było umieszczenie filmu w DCEU, po wydarzeniach z Oddział Sprawiedliwości. Ale podczas gdy Warner Bros. Przemyślając na nowo powszechny model swoich filmów o superbohaterach na rzecz filmów niezależnych i franczyz, Ben Affleck ogłosił, że rezygnuje ze stanowiska reżysera, a studio zastąpiło go Mattem Reevesem. Affleck ostatecznie całkowicie wycofał się z projektu, po rozwodzie z Jennifer Garner i pobycie na odwyku z powodu nadużywania alkoholu.

Reeves powiedział, że fabuła będzie następować po serii morderstw, ujawniając historię korupcji Gotham i sposób, w jaki rodzina Bruce jest powiązana z tą korupcją. Klasyczni złoczyńcy – Człowiek-Zagadka, Pingwin, Kobieta-Kot – są również na wczesnym etapie ewolucji w pełnowymiarowych złoczyńców. Reeves wymienił Alfreda Hitchcocka jako główny wpływ na ogólny wygląd i klimat jego filmu, Oprócz Chinatowni francuski link, I kierowca taksówki.

Oprócz Pattinsona i Kravitza w obsadzie znalazł się Jeffrey Wright (Świat Zachodu) jako komisarz Jim Gordon; Colin farrell (Fantastyczne potwory i gdzie je znaleźć) jako Oswald Cobblepot/Pingwin; Andy Serkis (Władca Pierścieni trylogia) jako sługa i mentor Bruce’a Wayne’a, Alfred Pennyworth; Jan Turturro (Barton Fink, Wielki Lebowski) jako szefowa przestępczości Carmen Falcone; Paweł Dano (ok, 12 lat niewolnikiem) jako Edward Nashton/Ridler; oraz Peter Sarsgaard (Dubissek) jako Gotham Da Gil Colson.

Powiększenie / Iskry latają między Batmanem (Robert Pattinson) a Seliną Kyle / Catwoman (Zoe Kravitz)

YouTube / Warner Bros.

W oficjalnym podsumowaniu:

Dwa lata ulicznego prześladowania jak Batman, wywołując strach w sercach przestępców, wepchnęły Bruce’a Wayne’a głęboko w cień Gotham City. Z kilkoma niezawodnymi sojusznikami — Alfredem Pennyworthem, porucznikiem Jamesem Gordonem — wśród skorumpowanej sieci urzędników i dygnitarzy miasta, Lone Ranger stał się jedynym ucieleśnieniem zemsty wśród współobywateli.

Pierwszy zwiastun pojawił się podczas zeszłorocznego DC FanDome, a także zawierał panel Warner Bros. CinemaCon w sierpniu zeszłego roku krótki klip z nowego materiału filmowego. Pełny zwiastun pojawił się w październiku, gdy otrzymaliśmy więcej ujęć Batmana uderzającego w bandytów na ulicach, poważną iskrę z Seleną/Kobietą-Kotem, ognistą rozgrywkę z Oswaldem Cobblebotem i nasze pierwsze krótkie spojrzenie na Człowieka-Zagadkę.

Reżyser Matt Reeves chciał wprowadzić stronę noir do <em> Ordynans </ em>.  Tutaj wydaje się reżyserować <em> Se7en </em>„src=”https://cdn.arstechnica.net/wp-content/uploads/2021/12/batcat3-640×425.jpg” width=”640″ height=”425″ srcset=”https://cdn.arstechnica .net/wp-content/uploads/2021/12/batcat3.jpg 2x”/></a><figcaption class=
Powiększenie / Reżyser Matt Reeves chciał nadać mu stronę noir Ordynans. Tutaj wygląda na to, że prowadzi Se7en

YouTube / Warner Bros.

Ten najnowszy zwiastun zaczyna się od kilku ujęć akcji, które widzieliśmy wcześniej, z Pattinsonem jako zapinaną na guziki postacią Bruce’a Wayne’a. Zwróciła się do niego Bella Real (Jaime Lawson), kandydatka na burmistrza Gotham City, która najwyraźniej wybiera go jako potencjalnego darczyńcę. „Wiesz, naprawdę możesz zrobić więcej dla tego miasta”, powiedziała mu, odnosząc się do podróży poczucia winy w obfitości, gdy widzimy sceny z jego nocnych przygód w walce z przestępczością. „Twoja rodzina ma historię filantropii, ale o ile wiem, nic nie robisz”.

Bruce/Batman ma inne zmartwienia, na przykład zabójcę, który ciągle zostawia mu zakodowane wiadomości. To Człowiek-Zagadka, który chce, żeby Batman „wyjawił prawdę o tym kanale, który nazywamy miastem”. Obejmuje to dziedzictwo rodziny Wayne. Bruce poznał także Selinę Kyle, która wydaje się mieć dużo kotów („Mam coś do bezpańskie”). Batman i Catwoman wkrótce wymieniają się ciosami i przekomarzają się seksualnie. „Nietoperz i kot – dostałam piękny pierścionek” – mówi jednym zdecydowanym głosem Kobieta-Kot.

Ordynans W kinach 4 marca 2022 r.

Zdjęcie z aukcji autorstwa YouTube / Warner Bros.

READ  Recenzja Fincha: postapokaliptyczny film o robotach Toma Hanksa jest super miękki i gąbczasty

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top