W bazie sił kosmicznych Vandenberg odbyła się ceremonia zmiany przywództwa

Baza kosmiczna Vandenberg, Kalifornia – Siły Kosmiczne Vandenberg przedstawiły nowego dowódcę w piątek rano podczas ceremonii zmiany dowództwa.

Pułkownik Robert A. Long teraz dowodzi rakietą Delta 30 po zwolnieniu pułkownika Anthony’ego J. Mastalera, według US Space Force.

„Musimy nie tylko być kreatywni, musimy zdefiniować kreatywność. Nie wystarczy być odważnym, zdefiniować śmiałość. I na koniec nie pozostawiajmy wątpliwości. Zaczniemy test ponad resztą” – powiedział pułkownik Long.

Pułkownik Long był zastępcą dowódcy statku kosmicznego Delta 5 w bazie sił kosmicznych Vandenberg.

Przed objęciem stanowiska pułkownik Long był starszym asystentem wojskowym podsekretarza obrony ds. badań i inżynierii.

Mastalir kierował operacjami dźwigów kosmicznych i zasięgu, a także był odpowiedzialny za obiekty o powierzchni ponad 118 000 akrów i ponad 11 000 personelu wojskowego i cywilnego oraz wykonawców.

„Czas już iść. Dałem ci wszystko, co miałem. ” Pułkownik Mastaler powiedział: „Jestem zawsze wdzięczny za odwzajemnienie.

Podczas swojej kadencji pułkownik Mastaler był chwalony za jego radzenie sobie z pandemią.

Wymieniana we wszystkich bazach w Kalifornii, Baza Sił Kosmicznych Vandenberg jest numerem jeden w Kalifornii pod względem wskaźnika infekcji. Według generała Stephena Whitinga jest również obecnie numerem jeden w Siłach Kosmicznych USA i drugim w Siłach Powietrznych USA pod względem liczby podanych szczepień.

„Doskonale pamiętam rzędy maszyn do szycia, które ustawiliśmy, obsadzone przez wolontariuszy z całej bazy… Zebrali się razem i wyprodukowali i rozdali tysiące masek naszej społeczności, do naszej bazy, kiedy nasze kanały dostaw były puste” – powiedział pułkownik Mastaler.

Ceremonii przewodniczył generał porucznik Stephen Whiting, dowódca Dowództwa Operacji Kosmicznych, Bazy Sił Powietrznych Peterson w Kolorado.

Społeczeństwo / Gospodarka / Wydarzenia / Styl życia / Wiadomości lokalne / Biznes i Finanse / Technologia

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top