VW łączy siły z entuzjastami starej koncepcji Golfa GTI BBS

Treść artykułu

Nieczęsto marki czerpią inspirację od fanów, aby budować prawdziwe samochody na podstawie ich pracy, ale Volkswagen właśnie to zrobił.

Marka nawiązała współpracę z entuzjastą Volkswagena z Filadelfii, Jimmym Orrem, aby stworzyć samochód koncepcyjny, który Sean Maynard, specjalista ds. marketingu V-Dub, od razu zobaczył na pokazie samochodowym w 2019 roku. Custom Mk2 został zbudowany przez Evansville Indiana Brock Bickford i jego córkę, odkąd skończyła siedem lat, jej wiek.

Uwaga skupia się bezpośrednio na kołach, imienniku BBS 19X9 Super RS ​​z ulubionym waflowym i sześciokątnym wzorem Golfa GTI. Wnikliwe oko zauważy również, że samochód jest nieco niżej, z zestawem cewek H&R i kilkoma poprawkami Orr. Aby uzupełnić wygląd retro BBS, poprowadzili również kilka czerwonych i czarnych pasków po bokach i uderzyli w cieniowany gradient BBS na pokrywie.

Treść artykułu

Specjalna konstrukcja znajduje się w 2022 Golfie GTI i, poza modyfikacjami wyglądu samochodu, jest zasadniczo Mk8, prawdopodobnie wyposażonym w 2,0-litrowy silnik turbo o mocy 241 KM połączony z sześciobiegową manualną skrzynią biegów.

„Chcieliśmy zachować ducha Mk8, więc wprowadziliśmy bardziej tradycyjne modyfikacje. Ale zostawiliśmy wnętrze, nadwozie i układ napędowy dokładnie tak, jak pochodziły z fabryki”. „Weź te tylne siedzenia, z tym niesamowitym czerwonym wzorem – jest po prostu wspaniały. Zmiana czegokolwiek byłaby wstydem.”

Hot slot 2022 Golf GTI w Kanadzie zaczyna się od 31 495 USD.

READ  OnePlus unika Kanadyjczyków, którzy chcą dobrego telefonu w przystępnej cenie

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *