Volkner’s Performance S Camper ma wbudowany garaż dla Bugatti – Robb

Jest tak wiele gwiazd luksusowe przyczepy turystyczne do wyboru w dzisiejszych czasach, ale po co holować kampera, skoro można prowadzić jacht typu „wszystko w jednym” na kołach? Wydaje się, że to pytanie zadaje Faulkner swoim najnowszym kamperem.

Pozwól nam przedstawić Ci nowe S . wydajność. Epicka przyczepa kempingowa niemieckiej marki, która ma 39 stóp wysokości, ma nie tylko miejsce dla Ciebie i Twoich bliskich, ale także dużą ilość miejsca. Bugatti Chiron lub równoważne. Hej, w końcu czterokołowe samochody są częścią rodziny.

Wbudowany garaż u podstawy kampera znajduje się pomiędzy dwoma zestawami kół i jest w razie potrzeby podnoszony hydraulicznie. Po włączeniu drzwi unoszą się i miejsce parkingowe na platformie dla Twojego supersamochodu wysuwa się. Potem wycofuje się z samochodem do kampera i zamyka za nią drzwi. Dzięki temu wędrowcy mogą przewieźć swoją cenną przejażdżkę bez potrzeby przyczepy lub jakichkolwiek nieznośnych przywiązań. Ponadto sekcja przesuwna może również służyć jako zewnętrzna altana, jeśli chcesz bawić się na kempingu.

Wydajność wewnętrzna S.

Faulknera / YouTube

Performance S to jednak coś więcej niż garaż. Szeroki na 8,2 stopy mieszkanie na kółkach rozciąga się na przestronne wnętrze wypełnione luksusowymi funkcjami. Pokryta pluszowymi meblami w kremowym kolorze i fornirem z czarnego drewna, część dzienna obejmuje wystawny salon w kształcie litery U oraz luksusową łazienkę z dużym prysznicem. Tymczasem w pełni wyposażona kuchnia ma wszystko, do czego jesteś przyzwyczajony w domu, w tym płytę indukcyjną, piekarnik, lodówkę, zmywarkę i ekspres do kawy. Enofile mogą również dodać skrzynkę na wino. I oczywiście jest też wyskakujące miejsce do przechowywania wszystkich niezbędnych rzeczy.

Wewnętrzna wydajność Faulknera S

Główna sypialnia w Performance S.

Faulknera / YouTube

Z tyłu jest duża sypialnia główna. Jest w komplecie z podwójnym łóżkiem i dużym salonem, który wygląda tak, jakby można go było przekształcić w tymczasową sypialnię dla każdego Tagalong. Gdziekolwiek jesteś w swoim kamperze, będziesz mógł rozkoszować się melodiami za pośrednictwem niestandardowego systemu dźwiękowego Burmester za 355 000 USD.

Sok do głośników pokładowych i innych narzędzi pochodzi z zamontowanych na dachu paneli słonecznych o mocy 2000 W i generatora o mocy 8 kWh. Hala jest również wyposażona w akumulator litowo-jonowy do przechowywania wszelkiej czystej energii, którą odbiera.

Wydajność Faulknera S

Wydajność Faulknera S

Faulknera / YouTube

Jak można się domyślić, ten drogowy gigant nie jest tani. Performance S zaczyna się od 2,4 miliona dolarów, ale możesz skończyć z kosztem 7,7 miliona dolarów, jeśli jakoś zdołasz wyczerpać wszystkie potencjalne dodatki Volknera. To dwa razy wygórowana cena 3 milionów dolarów Chirona i z łatwością sprawia, że ​​jest to najdroższy buggy na świecie.

READ  Republikanie z Izby Reprezentantów wzywają Bidena do zniesienia ograniczeń budżetowych na amerykański przemysł naftowy

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top