Vladimir Guerrero Jr. z Blue Jays wycofał się z tempa zwycięstwa nad zawodami AL MVP

Vladimir Guerrero Jr. znajduje się wśród liderów w biegach u siebie, osiąga średnie wyniki i RBI zmierza do ostatniego tygodnia sezonu MLB, ale to nie wystarczyło, aby wynieść go na szczyt perspektyw AL MVP, ponieważ nadal pozostaje w tyle. +800 preferowanych sekund w zakładach sportowych monitorowanych przez OddsShark.com.

To była świetna jazda dla Guerrero, który wkracza do grona liderów w 46 domowych wyścigach. 22-latek miał również rekord życiowy ze 120 punktami i 105 punktami RBI, odgrywając kluczową rolę w dalszej obecności Toronto w polowaniu na dzikie karty AL. Blue Jays zakończyli serię trzech meczów z parą zwycięstw w ten weekend w Minnesocie, aby pozostać w zasięgu ręki New York Yankees i Boston Red Sox w klasyfikacji dzikiej karty AL. Drużyna również pozostaje w środku stawki, obstawiając +2200 Kursy na Mistrzostwa Świata.

Guerrero nie pomógł jednak swojej sprawie w weekend, wygrywając 1 za 17 w serii czterech meczów z Twins i nie zaszkodził wygranym Blue Jays w sobotę i niedzielę. Ma jednak duże szanse na odrobienie strat przez kolejne sześć meczów.

Numer jeden w bazie i wyznaczony napastnik Blue Jays był u siebie siłą ofensywną od powrotu zespołu do Rogers Center na początku sierpnia, zdobywając 0,309 punktów z ośmioma home runami i 24 punktami. Dobrze też radził sobie przed gośćmi z tego tygodnia. Guerrero trafia 0,349 z 20 RBI przeciwko strzelcom Orioles w tym sezonie i ma średnio 0,39 przeciwko New York w meczu otwarcia serii we wtorek wieczorem.

Pomimo nieustannego znakomitego występu, Guerrero wciąż walczy o zwycięstwo w walce o nagrodę AL MVP przeciwko Shohei Ohtani, który jest faworytem 3000 wagi ciężkiej w rozgrywkach. Strony z zakładami sportowymi.

Gwiazda Los Angeles Angels oczarowała fanów baseballu swoimi wyjątkowymi występami na wzgórzach i na talerzu w tym sezonie. Ohtani znajduje się wśród liderów AL w wyścigach domowych z wynikiem 45, jednocześnie przyczyniając się do 98 bazowych RBI i 90 bazowych na piłkach plus 99 zdobytych punktów.

READ  AL Uwagi: Blue Jays, Janssen, Moreno, Mariners, White, Miz, Scobal

Ohtani robił co mógł, by rozbudzić nadzieje Blue Jays w niedzielnym play-off, rzucając siedem rund jednorundową piłką i 10 uderzeń, ale przegrał z Angels Bullpen w przegranej 5:1 z Seattle. Pomimo ciężkiej pracy dla drużyny, która opuściła już po sezonie feud, który zakończy 2021 rok porażką, 27-latek zdołał osiągnąć stały rekord 9-2 na skoczni z 3,18 ERA i 156 trafieniami. .

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top