[VIDEO] Kate Walsh powraca – Addison potrzebuje Meredith

instynkt anatomiaJego mieszkańcy mają stuprocentową rację, gdy zgadują, że „ktoś duży” zmierza do Gray Sloan w czwartkowym odcinku, 15 października. Jak zobaczysz w zapowiedzi powyżej (wyemitowany po czwartkowym odcinku, W pełni podsumowane tutaj), że kimś jest nikt inny, jak Addison Montgomery z Kate Walsh, która szybko przedstawia się „grupie, która psuje [residency] program.”

i specjalny trening Ałun właśnie przygotowuje się do powrotu swojego łuku. Kiedy Richard przerywa chirurgowi w połowie zabiegu, aby zgłosić, że klimatyzator jest wyłączony, początkowo wycofuje się z przerwania operacji. Ale ponieważ klimatyzator steruje systemem oczyszczania powietrza w szpitalu, pacjent będzie narażony na ryzyko infekcji, jeśli Addison nie wyłączy się szybko.

„Znajdź sposób na podwojenie szybkości” — mówi Webber. „Znajdź mi doświadczoną grupę [as mine]Odpowiedź Addisona. Nagle nad jej głową błysnęła żarówka i powiedziała do Richarda: „Przynieś mi Meredith Grey”.

Widzowie na długo zapamiętają, że stworzył ją Walsh instynkt anatomia Debiutuje w finale pierwszego sezonu jako żona-niespodzianka dla Dereka (cóż, przynajmniej była to niespodzianka dla Meredith). Edison przez dwa kolejne sezony grał główną rolę w szpitalu, pozostawiając w 2007 r. prowadzenie popielaty Rola specjalny treningtrwało to do 2013 roku.

W 2017 roku Walsh rozmawiał z TVLine o potencjalnym powrocie Addisona, przyznając wtedy: „Czuję, że już z tym skończyliśmy”. Potem dodała: „Nie mówię, czy [series creator] Shonda [Rhimes] Powiedział: „Zrobimy bardzo specjalny odcinek” popielaty Gdzie… “Ale… zrobiliśmy to wszystko. Mieliśmy to, co było oddzielne i mieliśmy to wszystko. To było niesamowite doświadczenie i podróż. “

Aby obejrzeć wideo, naciśnij PLAY w powyższym klipie, a następnie dołącz do komentarzy, mając nadzieję na wizytę Addisona w Seattle.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top