Victoria Police wydała dwa rozkazy wykonawcze Covid do 2023 r.

Shane Patton, komendant policji stanu Victoria, ogłosił, że dla Covid zostały przygotowane dwa oddzielne rozkazy, których operacje będą trwać co najmniej do końca 2022 r. – prawdopodobnie na czas nieokreślony.

Oczekuje się, że jedno polecenie będzie zarządzać operacjami kwarantanny firmy Covid z systemem hotelowym i wszelkimi dodatkowymi obiektami kwarantanny zaprojektowanymi do tego celu. Drugi to nakaz odpowiedzi mający na celu radzenie sobie z codziennym zadaniem egzekwowania stanowych mandatów zdrowotnych w społeczności.

Victoria buduje co najmniej jeden obiekt kwarantanny, co zdecydowanie sugeruje, że rząd stanowy nie będzie starał się zarządzać wirusem, ograniczając przepływ ludzi do stanu.

Ustalamy dwie rzeczy ” – powiedział komisarz Patton. “Jednym z nich jest Dowództwo Kwarantanny Covid, które jest oczywiście ograniczone w hotelach kwarantanny, a nowy obiekt jest tam ograniczony. A jednym z nich jest polecenie odpowiedzi Covid, które jest codziennym procesem”.

Komisarz Patton nawiązał do tego Koronawirus choroba A związane z tym nakazy zdrowotne: Stanie się trwałym elementem wiktoriańskiego krajobrazu, nawet po wygaśnięciu stanowych uprawnień nadzwyczajnych.

Z punktu widzenia wiktoriańskiej policji jest tutaj, aby pozostać w dającej się przewidzieć przyszłości. Ustawiamy te polecenia jako dokładneminimum do końca 2022 roku.”

Wiadomość zainteresuje osoby i właścicieli firm, którzy mieli nadzieję na powrót do normalności po tym, jak poziom szczepień osiągnął poziom wystarczająco wysoki, aby otworzyć gospodarkę. Posiadanie grupy zadaniowej przeznaczonej dla policji do zarządzania nakazami Covid oznacza, że ​​mandaty zdrowotne pozostaną w społeczności.

Komisarz Patton został również zapytany o opinię na temat tego, co ankieter określił jako „protestujące grupy odłamków”, ale grupy te można dokładniej określić jako część globalnego ruchu protestu przeciwko niekonstytucyjnym nakazom zdrowia.

Poza tym, że jest światową stolicą sportu, myślę, że Victoria jest światową stolicą protestów, ponieważ mamy tak wiele. powiedział komisarz Patton.

Rzeczywiście, protesty w Australii są niewielkie w porównaniu z protestami mającymi miejsce w innych częściach świata, takich jak Francja i Kanada – głównie dlatego, że australijskie władze państwowe nałożyły druzgocące grzywny i więzienia dla tych, którzy organizują i uczestniczą w marszach przeciwko blokadom lub wspierają je.

Międzynarodowe protesty osiągnęły punkt, w którym wiele krajów musiało całkowicie znieść obowiązkowe szczepienia i paszporty Covid.

To nie jest pora, by protestować, więc to strasznie o mnie i to samolubne – zarozumiałe – zachowanie”. Komisarz Patton, który nie wierzy, że wiara w policję została naruszona przez reakcję policji na nakazy zdrowotne Covid, zakończył.

Liberalny deputowany Tim Smith, który uczestniczył w niedawnym zamachu stanu, który przywrócił Matthew Gaya na stanowisko przywódcy wiktoriańskiej Partii Liberalnej, wydawał się być krytyczny wobec tego posunięcia.

READ  Chandro odpowiada na krytyków pośród zamykania rodzin i niepokojów pracowniczychاضطراب

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top