Viasat współpracuje z Instytutem Nauki i Technologii Kosmicznej w Ghanie, aby zainaugurować pierwszą w Afryce stację naziemną działającą w czasie rzeczywistym | 2021-11-10 | komunikaty prasowe

Akra, GhanaI 10 listopada 2021 /PRNewswire/- firma wizowa (NASDAQ:VSAT), globalna firma telekomunikacyjna, ogłosiła dziś uruchomienie pierwszego obiektu Real-Time Earth (RTE) w Afryka, zlokalizowany w Akra, Ghana. Viasat współpracował z Instytut Nauki i Technologii Kosmicznej w Ghanie (GSSTI), rządowa instytucja Komisji Energii Atomowej Ghany (GAEC), koncentruje się na koordynowaniu wszystkich działań kosmicznych, naukowych, technologicznych i powiązanych w Ghana, aby zapewnić w regionie nowe możliwości i miejsca pracy w przestrzeni kosmicznej, jednocześnie rozszerzając możliwości Viasat w dostarczaniu na żądanie danych z obserwacji Ziemi i teledetekcji na całym świecie. Dzięki nowemu terminalowi globalna sieć RTE firmy Viasat jest teraz aktywna na pięciu kontynentach.

Viasat RTE Zapewnia funkcje stacji naziemnej jako usługi (GSaaS) w celu obsługi działań środowiskowych, ubezpieczeniowych, żeglugowych, energetycznych i rządowych. Jest to przystępna cenowo, w pełni zarządzana sieć naziemna, która obsługuje geosynchroniczne satelity na orbicie równikowej (GEO), średniej orbicie okołoziemskiej (MEO) i niskiej orbicie okołoziemskiej (LEO) z wykorzystaniem pasm S-, X- i Ka, aby umożliwić operatorom spełnienie aktualnych wymagań dotyczących danych i futurystyczny.

Konkretnie w GhanaStacja naziemna RTE Viasat znajduje się w Obserwatorium Radioastronomicznym w Ghanie, Kuntunse. Zawiera pełne widżety ruchu 7,3 mln Antena na pasmo S/X/Ka i związana z nią infrastruktura. Antena jest teraz gotowa do zapewnienia globalnym operatorom satelitarnym możliwości wykonywania telemetrii, śledzenia i dowodzenia (TT&C), a także szybkiego pobierania, nadawania i/lub rozpowszechniania cennych danych satelitarnych w sposób terminowy i bezpieczny.

Nowa stacja naziemna RTE, zlokalizowana w Ghana, jest częścią strategicznego planu rozwoju Viasat w zakresie globalnej, gotowej do użycia sieci usług naziemnych pod klucz, z poprzednimi operacjami już w Ameryka PółnocnaI Ameryka PołudniowaI Australia I Europa,” Powiedziała Johna Williamsa, wiceprezes Real-Time Earth w Viasat. „Współpracując we współpracy z GSSTI, otworzyliśmy najnowocześniejszy obiekt RTE, zapewniający miejsca pracy i wzrost gospodarczy w regionie, jednocześnie jeszcze bardziej wyróżniając Viasat dzięki naszej zdolności do zapewnienia operatorom satelitarnym dostępu do światowej klasy systemów antenowych dla szybka łączność danych RTE. Ładunek w bezpiecznej sieci.”

READ  Kapsuła SpaceX przywraca czterech cywilów z orbity, zamykając pierwszą misję turystyczną

Eric AgriGSSTI, naukowiec i dyrektor projektu projektu radioastronomicznego w Ghanie, dodał: „Rozwój nowej lokalizacji anteny Viasat był bardzo pozytywną szansą dla ludzi i gospodarki w Ghana. Pozytywnie zwiększyliśmy naszą obecność w globalnym sektorze kosmicznym i technologicznym i czekamy na rozszerzenie naszej relacji z Viasat, aby zapewnić dodatkowe nowe możliwości, technologie i umiejętności w kosmosie. Afryka. „

O GSSTI

Instytut Nauki i Technologii Kosmicznej w Ghanie jest Ghana Centrum Doskonałości Badań i Innowacji w Astronomii, Teledetekcji, Klimatu i Oprzyrządowaniu Satelitarnym. po więcej informacji odwiedź www.gssti.org

O wizie

Viasat to globalna firma komunikacyjna, która wierzy w możliwość łączenia wszystkich i wszystkiego na świecie. Od ponad 35 lat Viasat pomaga kształtować sposób komunikowania się konsumentów, przedsiębiorstw, rządów i sił zbrojnych na całym świecie. Obecnie firma opracowuje globalną sieć komunikacyjną zapewniającą wysokiej jakości, bezpieczną, przystępną cenowo i szybką komunikację, która będzie miała wpływ na życie ludzi w dowolnym miejscu — na lądzie, w powietrzu lub na morzu. Aby dowiedzieć się więcej o wizach, odwiedź: www.viasat.pl, przejdź do Blog firmowy Viasatlub śledź firmę w mediach społecznościowych pod adresem: Portal społecznościowy FacebookI InstagramI LinkedInI Świergot lub youtube.

NSPrzychodzące dane wyszukiwania

Niniejsza informacja prasowa zawiera stwierdzenia dotyczące przyszłości, które podlegają zasadom „bezpiecznej przystani” utworzonym na mocy Ustawy o Giełdzie Papierów Wartościowych z 1933 r. i Ustawy o Giełdzie Papierów Wartościowych z 1934 r. Wypowiedzi prognozujące zawierają stwierdzenia dotyczące partnerstwa Viasat z GSSTI; Cechy i zalety obiektu gotowego do spożycia oraz pozytywny wkład obiektu w lokalną gospodarkę poprzez zawieranie umów i bieżące możliwości biznesowe Ghana rozwój społeczności i biznesu; i kompatybilność z następną generacją satelitów. Ostrzega się czytelników, że rzeczywiste wyniki mogą znacząco i niekorzystnie różnić się od tych wyrażonych w stwierdzeniach dotyczących przyszłości. Czynniki, które mogą powodować różnice w rzeczywistych wynikach, obejmują: ryzyko związane z budową, wystrzeleniem i działaniem satelitów, w tym skutki wszelkich anomalii, awarii operacyjnych lub pogorszenia wydajności satelitów; Problemy umowne, wady produktów, kwestie regulacyjne, technologie nie działające zgodnie z oczekiwaniami i inne czynniki wpływające na cały rynek telekomunikacyjny. Ponadto prosimy o zapoznanie się z czynnikami ryzyka zawartymi w dokumentach SEC firmy Viasat dostępnych pod adresem www.sec.gov, w tym najnowszy raport roczny Viasat na formularzu 10-K oraz raporty kwartalne na formularzu 10-Q. Ostrzega się czytelników, aby nie polegali nadmiernie na stwierdzeniach wybiegających w przyszłość, które są aktualne dopiero w dniu ich publikacji. Viasat nie zobowiązuje się do aktualizowania ani korygowania jakichkolwiek stwierdzeń dotyczących przyszłości z jakiegokolwiek powodu.

READ  Kapsuła SpaceX z pierwszą na świecie całkowicie cywilną załogą orbitalną wraca bezpiecznie

Copyright © 2021 Viasat, Inc. wszystkie prawa są zachowane. Viasat, logo Viasat i znak Viasat są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Viasat, Inc. Wszystkie inne wymienione nazwy produktów lub firm są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być znakami towarowymi ich odpowiednich właścicieli.

Cision Zobacz oryginalną treść:https://www.prnewswire.com/news-releases/viasat-partners-with-ghana-space-science-and-technology-institute-to-open-its-first-real-time-ground-ground-station- W Afryce 301420969.html

Źródło: Viasat, Inc.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top