„Vanderpump Rules” Raquel Leves nie zdecydowała się jeszcze na ponowne spotkanie

Ekskluzywny

Zasady Vanderpumpa

Raquel nie jest blokadą ponownego zjednoczenia…

Zważ jej opcje

Fani „Vanderpump Rules” ślinią się na samą myśl o tym Toma SandovalaI Ariany Madix I Raquel Levis Wszyscy idą łeb w łeb na ponowne spotkanie serialu… ale TMZ dowiedziało się, że Raquel miała poważne zastrzeżenia co do dołączenia.

Źródła zbliżone do produkcji mówią nam, że Raquel robiła wcielenia „VR” przez większą część ostatniego tygodnia i mówiła bliskim jej osobom, że nie planuje uczestniczyć w nagrywaniu zjazdu… osobiście lub zdalnie.

Jednak powiedziano nam, że w tym tygodniu sytuacja zaczyna się ocieplać i rozpoczęły się rozmowy z producentami na temat pojawienia się… i zrobienia tego osobiście, nie mniej.

Oczywiście jest jeden mały problem — Raquel ma obecnie zakaz zbliżania się do innego członka obsady Shayna Shayale powiedziano nam, że sieć jest chętna do pracy nad tym, aby wszystko odbyło się bez naruszania porządku.

Oczywiście obecność Raquel na zjeździe będzie czymś więcej niż tylko małym zwycięstwem Bravo… to cała gra w piłkę, ponieważ jej obecność jest tym, na co fani umierają. Byłoby zabawnie, gdyby zostali zmuszeni do popchnięcia Shay’a, aby upewnić się, że Raquel jest na pokładzie.

TMZ ujawniło tę historię… Raquel oskarżyła Chynę uderzył ją Po tym, jak ona i Tom się dowiedzą Ariana oszukała. Tymczasowy zakaz zbliżania się Raquel obowiązuje co najmniej do końca miesiąca, w którym sprawa jest rozpatrywana w sądzie.

prawnik Scheany, Nima RahmaniPowiedział nam: „Ta sprawa jest oszczerstwem ze strony znanego kłamcy i zdrady, która zdradziła wszystkich jej bliskich. Chyna nie uderzyła Rachel[Raquel]kropka”.

Co do Ariany, jest ostatnio Wylądował z powrotem w Los Angeles z kolegą po nich uczestniczył w weselu w Meksyku. Przynajmniej wiemy, że została postrzelona jedna scena Z Tomem, odkąd przekazaliśmy wiadomość o rozstaniu.

Podczas gdy Bravo nie ogłosiło jeszcze dokładnej daty kręcenia ponownego spotkania, nasze źródła twierdzą, że powinno to nastąpić w przyszłym tygodniu w Los Angeles.READ  Justin Bieber mówi, że on i Hailey mogą próbować począć dziecko pod koniec roku

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top