Użytkownicy wiadomości Google wkrótce będą mogli odpowiadać za pomocą dowolnego emotikonu

Usługa przesyłania wiadomości Google, amerykański gigant technologiczny, Google Messages, testuje teraz możliwość odpowiadania na wiadomość za pomocą dowolnego emotikonu.

Usługa przesyłania wiadomości Google, amerykański gigant technologiczny, Google Messages, testuje teraz możliwość odpowiadania na wiadomość za pomocą dowolnego emotikonu.

Według GSM Arena wcześniej reakcje były ograniczone do zaledwie siedmiu emotikonów. Ta wiadomość pochodzi od 9to5Google po tym, jak wcześniej potwierdzili tę funkcję, włączając ją w poprzedniej wersji.

Teraz, gdy użytkownik dotknie i przytrzyma wiadomość przychodzącą w aplikacji Google Messages, może odpowiedzieć dowolnym emotikonem. Nowy emotikon w selektorze emotikonów pokazuje opcję dodania nowego emotikonu, którego nie ma na liście.

Użytkownicy mogą kliknąć emoji w rogu wiadomości, na którą zareagowali, i uzyskać bliższy widok tego emoji obok nazwy odbiorcy, na którego zareagowali.

Jeśli przeglądasz reakcje z wiadomości grupowej, wszystkie imiona i emotikony, z którymi wchodzili w interakcję, pojawią się w wyskakującym okienku. Obecnie ta funkcja jest dostępna tylko w najnowszej wersji beta Wiadomości Google

Według GSM Arena, Google kontynuuje ulepszanie usługi Google Messages po nieudanej kampanii #GetTheMessage podkreślającej brak obsługi RCS przez Apple i aktualizację kodu nowej aplikacji.


READ  Huawei uruchomił bezproblemowy ekosystem „ultra-urządzeń” z 7 inteligentnymi produktami biurowymi

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top