Użytkownicy Discorda narzekają na nową aktualizację Androida

Wczoraj aplikacja Discord na Androida Oficjalnie uruchomiony „Przebudowa”, która wykorzystuje platformę międzyplatformową, aby ułatwić programowanie i bardziej dostosować ją do aplikacji na iOS, ale aktualizacja doprowadziła do wielu skarg.

Wspomniany wieloplatformowy framework to React Native o otwartym kodzie źródłowym Stworzone przez Facebook/Meta kilka lat temu. niezgoda Zaadoptuj go do aplikacji na Androida Aby umożliwić „spójność funkcji na różnych platformach”, biorąc pod uwagę „scentralizowany i usprawniony proces tworzenia aplikacji na Androida, iOS i komputery stacjonarne”. Wcześniej rozwój funkcji Androida pozostawał w tyle za komputerami stacjonarnymi i iOS, ponieważ te dwie platformy miały priorytet. „Szybsze cykle wydawania aktualizacji aplikacji” to drugi główny filar przebudowy React Native.

Ta aktualizacja została wprowadzona „w ciągu ostatnich kilku tygodni” i w tym okresie pojawiło się więcej niż kilka skarg. Na początek ludzie nie lubią dużego interfejsu użytkownika i czcionki, które wpływają na gęstość na Androidzie, który ma być „bardziej spójny z iOS”.

Inni narzekają, że Discord to „Powozik„(2A 3) I „wolny„(„wolniej3A 4) po aktualizacji, gdzie ta krytyka pochodzi zwłaszcza ze starszych telefonów. w przeciwnym razie abonent walizka Chodziło o pola tekstowe, które po wpisaniu dużej ilości znaków wymagają ręcznego przewijania. Ogólne wrażenie wśród użytkowników Androida jest takie, że tak naprawdę nie doświadczyli problemów z użytecznością były klient.

Skargi dotyczące wydajności i jakości po przejściu aplikacji na rozwój międzyplatformowy są dość dobrze znany. Krytycy często krytykują sposób, w jaki aplikacje tracą oryginalne elementy i konwencje interfejsu użytkownika po zmianie. Ze swojej strony Discord twierdzi, że „nadal zachowuje specyficzne style Androida i iOS w interfejsie użytkownika”.

Błędy związane ze zmianą deweloperów są zwykle powszechne i z czasem znikną, ale to trochę, że pozornie podstawowe problemy wciąż pojawiają się nawet po miesiącach testów beta/alfa.

READ  Ogromny przeciek sugeruje, że nadchodzący telefon Samsung Galaxy Unpacked może przynieść nowe składane, smartwatche i słuchawki

Najlepszą rzeczą, jaką Discord może teraz zrobić dla użytkowników Androida, jest Zgłoś błąd o Modernizacja.

Pamiętaj, aby skomentować poniżej swoje wrażenia z odnowienia.

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji:

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top