Uwagi Al East: Hall, Springer, Franco, Ramirez, Stanton

Uwagi Al East: Hall, Springer, Franco, Ramirez, Stanton

Wilgi możliwość założenia DL Hall Wczoraj zadebiutował w lidze, pozwalając na pięć przejazdów ponad 3 i 2/3 w przegranej 8-2 z Rays. Piknik będzie na razie filiżanką kawy Halla, ponieważ Wilga wyśle ​​go dziś do Trójki A i zaniesie do wygodnego pomnika. Roche Kobatko z MASNSports.com Pisze, że Hall of O Show jest interesującą opcją na ten sezon, jako żywe ramię z możliwością pracy w wielu rolach w grze.

Ten ruch pozwala również Wilgam na ograniczenie ról Hall. Z 81 1/3 wszystkich klatek pokazanych w głównych i mniejszych meczach w tym sezonie, Hall jest już w zasięgu wzroku swoich wzlotów w 94 1/3 inningów (w 2018 roku w piłce A). Biorąc pod uwagę historię kontuzji Halla i fakt, że w zeszłym roku rzucił tylko 31 2/3 IP, Baltimore stara się zarządzać zdrowiem Halla i wykorzystać jego krótkoterminowy potencjał, aby pomóc niespodziewanemu występowi Orioles po sezonie.

Więcej na wschodzie…

  • Jest optymizm, że George Springer Będzie mógł zejść z listy kontuzjowanych przez 10 dni, kiedy po raz pierwszy zakwalifikuje się 15 sierpnia. niebieskie sójki trener tymczasowy Johna Schneidera Dla reporterów (w tym Kaitlin McGrath z Athletic), że Springer nie potrzebowałby pracy odwykowej, a obrońca faktycznie uderza w boisko i gra w łapanie. Springer był nękany bólem w prawym łokciu przez większość sezonu, ponieważ problem ostatecznie zmusił go do przeniesienia się do IL po tym, jak musiał przesiedzieć pięć meczów na siedem.
  • Spacer Franco A Harold Ramirez Obaj mają rozpocząć w tym tygodniu zadania rehabilitacyjne w niższej lidze, promienie Kierownictwo Kevin Cash Dla reporterów (w tym Mark Tobkin z Tampa Bay Times). Ramirez jest bliski powrotu, ponieważ obrońca rozpocznie dziś swój przydział z Triple-A Durham. Ramirez złamał prawy kciuk po uderzeniu na boisko 17 lipca, przerywając wspaniały pierwszy sezon w Tampie, w którym 27-latek trafił .329/.379/.446 w 264 występach na deskach. Franco przeszedł operację ortopedyczną w połowie lipca, więc jego planowana w tym tygodniu praca z filią Raysa z Florida Coast League mieści się w początkowym harmonogramie 5-8 tygodni ustalonym na jego powrót do zdrowia. Pomiędzy złamanym Hambone i poprzednim poczwórnym szczepem, Franco w swoim drugim sezonie w głównych turniejach był ograniczony do 58 meczów.
  • Giancarlo Stanton Jego działalność w terenie została zwiększona i Jankesi Kierownictwo Aaron Bon Powiedzieć Marley Rivera . z ESPN i innych reporterów, z którymi mamy nadzieję, że Stanton się dowie.Kompletna przedtreningówka„W ciągu następnego dnia lub dwóch. Po ustaleniu tego ruchu zespół może zbadać harmonogram rehabilitacji Stantona, który od 24 lipca przebywa w Illinois od 10 dni z powodu zapalenia ścięgna lewego Achillesa.
READ  Prezydent FIFA beszta krytyków mundialu i potępia europejską „hipokryzję” w kwestii praw

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *