Uwaga na temat statusu WWE UpUpDownDown, twórcy uważają, że Xavier Woods „dostaje przewagę”

wybór walki Szczegóły dotyczące aktualnego stanu WWE UpUpDownDown Kanał Youtube, który nie opublikował tylu filmów, co w przeszłości. Wygląda na to, że może być ku temu dobry powód.

Według Fightful, kilku twórców powiązanych z UpUpDownDown przestało tworzyć nowe treści dla kanału ze względu na ich stanowisko, które Xavier Woods „wykorzystywał” w swojej obecnej umowie z platformą. Mówi się, że twórcy nie planują dodawać kolejnych treści do kanału, dopóki Woods nie otrzyma lepszej oferty.

Walczące zauważa, że ​​WWE jest teraz właścicielem marki UpUpDownDown po tym, jak Woods sprzedał ją lata temu. Ci, którzy pojawiają się na kanale, są opłacani, a źródła z cyfrowej strony WWE podobno zgodziły się, że Woodsowi należało zapłacić więcej pieniędzy na budowę kanału i zachęcenie innych talentów do udziału, niezależnie od przejęcia, które doprowadziło do WWE właścicielem marki.

Ponadto raport stwierdza, że ​​nie oznacza to końca UpUpDownDown i prawdopodobnie wszystko zostanie wznowione zgodnie z planem, jeśli sytuacja zostanie rozwiązana.

Adam Cole, Tyler Breeze, Mia Yim i Jasmine Duke, którzy regularnie współpracowali z kanałem, albo opuścili firmę, albo zostali zwolnieni w ostatnich miesiącach.

READ  Horoskop dzienny: 8 października

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top