Usunięta scena A NO WAY HOME ujawnia anulowaną scenę walki

Aż trudno uwierzyć, że nawet rok po kinowej premierze ’Spider-Man: Nie ma drogi do domu Do tego momentu wciąż ujawniane są nam nowe szczegóły dotyczące usuniętych scen, które prawie trafiły do ​​ostatecznej wersji filmu!

Najpierw była animacja rozszerzonej sekwencji walki w brydżu, w której po ujawnieniu się Zielony Goblin miał swoją pierwszą sprzeczkę z wersją Spider-Mana Toma Hollanda.

Potem były też rozmowy o usuniętej scenie z filmu Doktor Strange i Jaszczurka, w której byliśmy świadkami walki między nimi i zobaczymy, jak Strange zamierza go schwytać, przed momentem w filmie, kiedy Peter i Doktor Octopus zostaje przetransportowany z powrotem do magicznego podziemnego lochu.

Wygląda na to, że ukradliśmy kolejną usuniętą scenę, w której występuje Spidey, Doctor Strange i Sandman.

Phil Langone, który pracował jako twórca scenariuszy do tego przebojowego filmu, niedawno udostępnił nieruchome rysunki możliwej sceny walki, która ma miejsce po tym, jak Doktor Strange nakazuje Peterowi wyszukać wielu innych gości za kulisami, których przypadkowo przyciągnął po nieudanej próbie rzucenia zaklęcia.

Ilustracje autorstwa Phila Langone

Następnie Phil wszedł na swoje konto na Instagramie, gdzie przesłał gif ze scenorysów, dostarczając nam prototypowe nagranie z sekwencji walki przedstawiające to, co miało się wydarzyć.

Scena różniłaby się od filmu tym, jak Sandman przychodzi z pomocą Peterowi w Battle Electro, widząc teraz, że pierwotnie sprawiał kłopoty od samego początku.

Czy Sandman zamierzał grać złoczyńcę od samego początku swojego wprowadzenia do filmu? A może jego charakterystyka pozostanie taka sama? Podobnie jak wszystkie wiadomości o Spider-Manie, prawdopodobnie będziemy musieli poczekać na kolejne potwierdzenie.

READ  Spoilery na tydzień 12 września 2022 w Szpitalu Ogólnym

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top