Usługa pocztowa sprawia, że ​​słońce świeci na zawsze ze znaczkami | 2021-06-18 | komunikaty prasowe

Greenbelt, Maryland A 18 czerwca 2021 /PRNewswire/ – Poczta amerykańska wydała dziś swoje znaczki Sun Science. Znaczki Forever zostały spersonalizowane podczas ceremonii w Głównym Urzędzie Pocztowym Greenbelt i są teraz dostępne w sprzedaży w urzędach pocztowych w całym kraju. Wiadomości ze znaczków są udostępniane hashtagom #kompleksowa_nauka A #SunSciencestamps .

Usługa pocztowa sprawia, że ​​słońce świeci na zawsze ze znaczkami

„Mamy nadzieję, że te niesamowite znaczki pomogą wygenerować to samo poczucie zachwytu i ciekawości w stosunku do naszej gwiazdy, które zainspirowały naszych przodków i naukowców z NASA do pragnienia lepszego zrozumienia słońca, przestrzeni i niezliczonych możliwości, które istnieją w naszym Układzie Słonecznym , nasz świat i nie tylko.” Thomas J. Marshall i główny radca prawny ds. usług pocztowych, wiceprezes wykonawczy i oficer filatelistyki.

tło

Poczta przedstawia oszałamiające obrazy Słońca, które celebrują naukę stojącą za trwającą eksploracją naszej najbliższej gwiazdy.

Wydrukowane metalową folią, która dodaje znaczkom blasku, obrazy na tych znaczkach pochodzą z Obserwatorium Dynamiki Słonecznej NASA, statku kosmicznego wystrzelonego w Luty 2010 Aby utrzymać ciągłą obserwację Słońca z orbity geosynchronicznej nad Ziemią. Zdumiewające kolory na tych zdjęciach nie odzwierciedlają rzeczywistych kolorów słońca widzianych przez ludzi. Zamiast tego każdy obraz jest kolorowany przez NASA zgodnie z różnymi długościami fal, które ujawniają lub podkreślają pewne cechy aktywności Słońca.

Jeden znaczek podkreśla plamy słoneczne, dwa przedstawiał obrazy dziur koronalnych, dwa pierścienie koronalne, dwie eksplozje plazmy, drugi widok aktywnego słońca potwierdzający jego pola magnetyczne, a dwa przedstawiają różne widoki rozbłysku słonecznego.

Heliofizyka, czyli badanie Słońca i jego wpływu na planety i otaczającą je przestrzeń, ma ważne implikacje dla naszego codziennego życia. Chociaż przestrzeń między Słońcem a Ziemią wydaje się pusta dla ludzkiego oka, w rzeczywistości jest wypełniona cząsteczkami i energią ze stałego przepływu wiatrów słonecznych emanujących ze Słońca. Na tę przestrzeń wpływa złożone, ciągle zmieniające się pole magnetyczne, które wpływa na cały nasz Układ Słoneczny. Lepsze zrozumienie Słońca pomaga nam lepiej wyjaśniać i przewidywać jego wpływ nie tylko na klimat Ziemi, ale także na środowisko kosmiczne w pobliżu Ziemi oraz na to, jak wpływa na wrażliwe technologie człowieka, takie jak systemy komunikacyjne i elektronika satelitarna. Ponieważ ludzkość nadal bada przestrzeń kosmiczną, głębsza wiedza na temat aktywności słonecznej umożliwi również identyfikowanie i rozwiązywanie problemów związanych z komunikacją, gromadzeniem danych, projektowaniem statków kosmicznych i satelitów oraz wpływem promieniowania kosmicznego na ludzkie ciało.

READ  Fala upałów między Kanadą a Stanami Zjednoczonymi: zdjęcia NASA pokazują dym widziany z kosmosu, gdy śmiertelne pożary niszczą większość kanadyjskiego miasta | Wiadomości klimatyczne

Dyrektor artystyczny Antonio Alcala zaprojektował znaczki z obrazów, które zostały pokolorowane przez NASA w celu dopasowania długości fal, które ujawniają specyficzne cechy aktywności Słońca.

Film o znaczkach jest dostępny na facebook.com/usps . Obrazkowy stempel pocztowy wybranego miasta pierwszego dnia wybicia, Greenbelt, MD , dostępne o usps.com/shopstamps .

Znaczki Sun Science są wydawane jako znaczki Forever w częściach po 20 sztuk. Te znaczki Forever zawsze będą miały taką samą wartość jak aktualna cena uncji listu pierwszej klasy.

produkty pocztowe

Klienci mogą kupować znaczki i inne dobrowolne produkty za pośrednictwem Sklepu Pocztowego pod adresem usps.com/shopstamps , dzwoniąc pod numer 844-737-7826, pocztą Stany Zjednoczone Ameryki Kolekcjonerzy filatelistyczni lub w placówkach pocztowych w całym kraju.

Usługa pocztowa zasadniczo nie otrzymuje dolarów podatku za wydatki operacyjne i polega na sprzedaży przesyłek pocztowych, produktów i usług w celu finansowania swojej działalności. .

proszę zanotować: Aby uzyskać informacje o zasobach multimedialnych USPS, w tym wideo, audio i zdjęcia o jakości emisyjnej, odwiedź Biuro prasowe USPS . Podążaj za nami Świergot A Instagram A Pinterest A LinkedIn . Subskrybuj usb kanał na youtube A jak my Serwis społecznościowy Facebook i baw się dobrze Posty pocztowe Blog . Aby uzyskać więcej informacji o usługach pocztowych, odwiedź usps.com A fakty.usps.com .

Krajowy: David B. Coleman

Odp.: 202-425-1476

[email protected]

Osłodzony: Felicja Lot

o: 1245-636-202

[email protected]

usps.com/news

(PRNewsfoto/USPS)

Cision Wyświetl oryginalną zawartość do pobrania multimediów: http://www.prnewswire.com/news-releases/postal-service-makes-the-sun-shine-bright-with-forever-stamps-301315476.html

ŹRÓDŁO US Postal Service

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top